Ülkemizde tatlı sektörüyle ilgilenen birçok firma bulunmaktadır. Baklava kutusu fiyatları çeşitli özelliklere göre farklılık göstermektedir. Ülkemizde tatlı çeşitleri geniş şekilde tüketilmektedir. Bu tüketim- arz ikilemi doğrultusunda tatlıya olan talepte artmaktadır. Elbette bu tatlıların paketlenmesi önemli yer tutmaktadır.

Tatlıların düzenli bir şekilde bir arada durması için paketleme işlemi önemlidir. Bu paketlemeler kutulara yapılmaktadır. Bu kutulara baklava kutusu adı verilmektedir. Börek paketleme kutularına benzemektedirler.

Boyutları hemen hemen aynıdır, diyebiliriz. Bu paketlerin paket kalitesinden kalitesine fiyat farklılıkları vardır. Bazı paketler yağ ve şerbet akıtan kalitesiz paketlerken bazı paketler ise yağ ve şerbet akıtmayan kaliteli paketlerden oluşmaktadır. Buda baklava kutusu fiyatları farkını oluşturmaktadır.

Baklava Kutusu Hangi Maddelerden Oluşur

Baklava kutusu fiyatları piyasasını oluşturulan farklı kriterlerden söz etmek mümkün olmaktadır. Baklava kutusu genellikle plastik kutulardan oluşturulmaktadır. Aynı zamanda özel paketleme kutuları da mevcuttur. Logolu baklava kutusu fiyatları diğer kutulardan daha pahalıdır. Aynı zamanda baklava kutusu fiyatlarında kabartmalı baklava kutuları da fiyat olarak diğer kutulardan daha yüksek fiyattadır. İsme özel harflerle yapılan kabartmalı baklavalı kutuları da mevcuttur.

Baklava kutusu renkten renge göre değişmektedir. Kırmızı, siyah, beyaz gibi renklerden oluşmaktadır. Firmamız baklama kutusu ürünlerini uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde üretmektedir. Böylece sizlere uygun fiyatlı bir şekilde bu tür ürünleri ulaştırmaktadır. Özellikle firmamız baklama kutusu fiyatları konusunda her zaman profesyonel çözümlere de imzasını atmaktadır.

Baklava Kutusu Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Baklava kutusu fiyatları kullanılan kutunun kalitesine göre farklılık göstermektedir. Eğer kutu kaliteli bir madden üretilmişse baklava kutusu fiyatları daha yüksek olacaktır. Baklava kutusu fiyatları modelden modele çeşitlilik göstermektedir. Logolu, isme özel, markaya özel, kabartmalı ürünler şeklinde satışları yapılmaktadır.

Kabartmalı baklava kutusu fiyatları diğerlere göre fiyat olarak daha yüksektir. Bunun sebebi kalite farkıdır.  Baklava kutusu fiyatları toptan satış fiyatlarında indirimli olarak satılmaktadır. Baklava kutusu satın almak istiyorsak internetteki birçok siteyi ziyaret edebiliriz. Baklava kutusu fiyatları özelliğine göre farklılık gösterebiliriz. Bazı kutular yağ akıtırken, bazı kutular yağ ve şerbet akıtmamaktadır.

Ürünümüz hakkında bilgi almak için -> https://ambalaj365.com/urun/baklava-kutusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir