Baklava tatlısına olan talebin geniş yer bulmasından dolayı birçok baklava kutusu modeli mevcuttur. Baklava kutusu modelleri her renkten içerikten oluşmaktadır. Baklava kutusu modelleri börek, pasta kutularının modellerine benzemektedir. Bu modeller birbiriyle oldukça benzerdir.

Baklava kutusu modelleri üretilen kartonların özelliklerden özelliklerine farklılık göstermektedir. Bazı baklava kutuları yağ ve şerbet dökülmesine karşı korunaksızdır. Aynı zamanda bazı baklava kutusu modelleri de yağ ve şerbet dökümüne karşı korunaklıdır. Buda modeller arasındaki farkı göstermektedir. Elbette ki bu fark fiyatları da etkilemektedir.

Baklava Kutusu Modelleri Nasıl Farklıdır?

Baklava kutusu modelleri tatlıların gramından gramına göre farklılık göstermektedir. Örneğin 500gram baklavanın konulduğu paket farklıdır. Aynı zamanda 1kilo baklavanın konulduğu baklavada farklıdır. Baklava kutusu modelleri kaliteden kaliteye farklılık göstermektedir.

Bazı baklava kutusu modelleri ince kartondan yapılmaktadır. Baklama kutusu modelleri her zaman yoğun bir düzeyde talep gören ürünlerdir. Bu noktada üretim teknolojisinin de etkili bir seviyede gelişmesine paralel olarak baklava kutusu modellerinin çok daha kaliteli bir şekilde üretildiklerini ifade etmek de mümkün olmaktadır.

Bazı baklava kutusu modelleri daha dayanıklı sert kartonlardan yapılmaktadır. Bu sert kartonlardan yapılan baklava kutuları yağ ve şerbet dökülmesine karşı korunaklıdır. Bu sebeple daha çok tercih edilmektedir.

Bazı kutular daha solukken kartondan yapılırken, bazı kutular daha mat ve parlak kartondan yapılmaktadır. Mat ve parlak kutudan yapılan baklava kutusu modelleri daha gösterişlidir. Özel günlerde bu modeller tercih edilmektedir.

Baklava Kutusu Nereden Alınır?

Baklava kutuları günümüzde internet ortamında satılan firmalardan satın alınmaktadır. İnternetteki sitelerde satılan çeşitli baklava kutusu modelleri bulunmaktadır. Baklava kutusu toptan satış olarak alındığında fiyatlarda indirim olmaktadır.

Her çeşit baklava kutusu modeline internetteki tatlı satışı yapan sitelerden ulaşabiliriz.  Firmamız baklava kutusu ürünlerini yüksek kalite standartlarında temin etmek noktasında etkili bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Baklava kutusu satışı yapan siteler deneyimli siteler olmalıdır. Her siteden baklava kutusu almamalıyız. Marka kalitesi yüksek siteleri ve bilinirliği yüksek siteleri tercih etmemiz gerekmektedir.

Baklava kutusu modelleri müşterilere özel olarak da yapılmaktadır. Müşterilerin talebi doğrultusunda baklava kutusu modelleri üretilip, müşterilere toptan satışı yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir