Neden biz?

Teknoloji'nin tasarım ile buluşması

Ücretsiz Tasarım Desteği

Baskı öncesi,konusunda uzman grafik tasarım ekibimiz profesyonel bir şekilde tasarımlarınızı kontrol eder.

Hızlı Teslimat

Türkiye’nin 81 iline

Dünyanın 35 ülkesine gönderim yaptık.

Hakkımzda

İlk Online Baskılı Ambalaj Üreticisi

Kurulduğu günden bu zamana kadar sürekli gelişimi hedefleyen özel tasarım ürünlerini sizlerle buluşturan İstpack Ambalaj; her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefler. 2014 yılı itibariyle kurulmuş olan firmamız; ambalaj sektörüne olumlu katkılar sunabilme yeteneğine sahiptir. Öncelikli olarak ticarete ağırlık veren İstpack Ambalaj; daha sonra ki süreçte üretime de dahil olarak yeni tasarım ambalajları sektöre sunmayı başarmıştır. Karton ve kağıt üzerine uzmanlaşmış olan bir personel yapısına sahip olan İstpack Ambalaj; aynı zamanda üretimini yüksek teknolojik donanımlarla yapabilmektedir. Böylece her zaman kaliteli ambalajların adresi konumunda yer alan firmamız; ambalaj ihtiyacının karşılanması noktasında da etkili bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır!

Her zaman üstün baskı teknolojilerini ambalajlarında kullanan İstpack Ambalaj, sektöre yeni nesil ürünlerin kazandırılmasında da etkilidir. Ar-Ge çalışmalarına ağırlık veren firmamız, ambalaj sektörüne dair en yeni çalışmalara imzasını atmaktadır. Özel baskı teknolojilerinde etkili bir gelişim gösteren firmamız; talebe uygun bir şekilde baskılar yapabilmektedir. Böylece ambalajlama sektörüne yepyeni hizmetler katan İstpack Ambalaj, aynı zamanda müşteri dostu bir çalışmayı da hayata geçirmektedir. Ambalaj sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız; her zaman en kalite ve en nitelikli ambalajları sizlerle buluşturmak konusunda hassas bir çalışma politikasını takip etmektedir. Özel tasarım ambalajlar üretmek konusunda etkili bir çalışmaya imzasını atan İstpack Ambalaj, aynı zamanda markanızla özdeşleşen projeleri de hayata geçirebilmektedir.

Çevreye karşı duyarlı bir çalışma sistemine sahip olan İstpack Ambalaj, markanıza özel tasarımlar gerçekleştirmektedir. Hizmet sunarken sürekli çözüm odaklı bir çalışma sistemini benimsemiş olan firmamız; her zaman amaca uygun ürünleri sizlerle buluşturmaktadır. Sektörde nitelikli hizmetleriyle ön plana çıkan İstpack Ambalaj; günümüz itibariyle ürünlerinin %50’sinden fazlasını ihraç edebilen bir firma olarak tanımlanmaktadır. Toplamda 30’dan fazla ülkeye ihracat yapabilme kabiliyetine sahip olan firmamız; her zaman kaliteli ürünlerin adresi konumunda yer almaktadır. Sektöre dair yeni çalışmaları yakından takip eden İstpack Ambalaj, her zaman teknolojiyi etkili bir düzeyde kullanabilecek bir kapasiteye de sahip olmaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında İstpack Ambalaj düşük miktarlardaki siparişlere de olumlu yanıt vererek; sektördeki önemli bir problemin çözümüne de destek olmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim başarımızdır.

2014
Kuruluş Yılı
200.000
MEMNUN MÜŞTERİLER
1000+
Bizimle Çalışan Şirket
35+
Hizmet Verdiğimiz Ülke sayısı
21
Çalışan Sayımız
150+
Ürün / Model