Yeme içme sektörü her geçen gün büyümekte ve gelişmeye devam etmektedir. Sektörün büyümesi ile birlikte rekabet artmakta ve markaların dikkat etmesi gereken hususlarda önem arz etmektedir.

Hem paket servis hem de restoran müşterilerinde dikkat edilmesi gereken konulardan biri de ambalaj ürünleridir. Kaliteli bir işletme markasının değerini lezzetli yemek, iyi sunum, güler yüzlü personel ve ambalaj ürünleri ile sağlar.

Logo ve Reklam Baskılı Amerikan Servis

Servis ürünleri arasında yer alan ürünlerden bir tanesi de amerikan servistir. Amerikan servis masaya oturan her müşterinin önünde yer alır. Tek kullanımlık Amerikan servis ürünleri genelde kuşe kağıt dediğimiz kağıt cinsinden yapılmaktadır. Müşterinin vermiş olduğu siparişler gelmeden önce önünde Amerikan servis yer almaktadır. Bunu restoranın reklam için kullanması oldukça mantıklıdır. Markanız ile ilgili, ürünleriniz ile ilgili reklamlarınızı burada gösterebilirsiniz.

Bazı firmalar tek kullanımlık kağıt Amerikan servis yerine pvc kaplamalı olan kalın Amerikan servis kullanmaktadırlar. Bu şekilde kullanılan Amerikan servisler her müşteri sonrasında tekrar silinerek yeni gelen müşterilerin önüne koyulur. Bir süre sonra bu ürünlerin üzerinde aşınmalar, yağlanmalar meydana gelmeye başlar ve hoş bir görüntü ve hijyensiz bir durum oluşmaya başlamaktadır.

Tek kullanımlık Amerikan servis tam da bu aşamada maliyet olarak düşük olması ve daha hijyenik olması bakımından tercih sebebi olmaya başlamıştır.

Bazı işletmeler kendi markaları dışında reklam alarak Amerikan servis ürünleri kullanabiliyorlar. Bu şekilde işletmeler hem kar amaçlı bir ambalaj ürünü kullanmış oluyor hem de tek kullanımlık kağıt Amerikan servis kullanarak hijyenlerini sağlamış oluyolar.

Amerikan Servis Baskısı

Amerikan servisler maliyet bakımından ucuz ürünlerdir. Ambalaj ürünlerinde maliyet açısından en önemli konulardan bir tanesi adetlerdir. Adetler arttıkça maliyetler düşmeye başlamaktadır. Tek bir tasarım üzerinden yüksek adette baskı yapıldığı durumlar için tasarım önemlidir. Baskılı ambalaj ürünleri olduğu için geriye dönüş olmamaktadır. Kullanılan tasarım ve tasarımda hataların olmaması için kontrol edilerek onay verilmesi gerekir.

İşletmeler ambalaj ürünlerini az adette ve farklı tasarımlarda isteyebilmektedir. Fakat genelde baskılı ambalaj üreticisi firmalar bu konuda adetlere dikkat etmektedir.

Istpack Ambalajda Kağıt Amerikan Servis

Istpack ambalaj olarak müşterilerimize istemiş olduğu ürünlerde minimum adetlerde hizmet vermeye çalışmaktayız.

Müşterilerimiz yüksek adette Amerikan servis istediğinde kendilerine farklı tasarımlar ile birkaç alternatif baskı yapabileceğimizi sunmaktayız. Amerikan servis için kullanmış olduğumuz kağıt cinsi, baskı kalitesi ve tasarım konusunda desteklerimiz ile tercih sebebi olmaya devam etmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir