>
İLETİŞİM

Adres Bigileri;

Yakuplu Mahallesi 194. Sokak No: 1/286, 34100
Beylikdüzü/İstanbul

info@istpack.com

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sipariş ve Tasarım Süreci

Sipariş vermek için izlemeniz gereken adımlar:

  • Satın almak istediğiniz ürüne gelip, adet ve varyasyon özelliklerini seçmeniz halinde ekranın sağ üst bölümünde fiyatı görebilirsiniz.
  •  Kredi kartı ya da havale ödeme yöntemi ile, sepetinize eklediğiniz ürünün ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.
  •  Ödemeyi gerçekleştirdikten sonra sipariş verdiğiniz ürünler için tasarımı, ürün sayfasının altında bulunan ‘tasarım şablonları’ ekranından bıçak izini indirerek tasarımlarınızı üzerine yerleştirebilirsiniz. Ya da tasarımları bizim yapmamız için bir not bırakabilirsiniz.
  •  Siparişinizi oluşturduktan sonra baskı onayı vermeniz için grafikerimiz sizinle iletişime geçecektir.
  • Hazırladığınız bir tasarım yok ise sipariş oluşturma sürecinizdeki notlar bölümüne ‘Tasarımın tarafınızdan yapılmasını talep ediyorum.’ yazabilirsiniz.  Grafikerimiz kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.

Tasarımınızı onayladıktan sonra ürününüz üretim sürecine girecektir ve belirtilen teslimat tarihinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilecektir.

Teklif Alma Süreci (Teklifli Ürün Satışı)

Web sitemiz üzerinde bulamadığınız bir ürün olduğunda ya da bulunan ürünü, sunulan adetlere göre daha yüksek bir adette talep etmeniz durumunda sitemiz üzerinden fiyat teklifi isteyebilir, mail adresimiz ( info@istpack.com) veya Whatsapp satış destek hattımızdan (+90 542 353 89 60) talep edebilirsiniz

Ödeme Yöntemleri

Sepet sürecinden sonra ödeme ekranına geldiğinizde havale ile ödeme seçeneğini seçerek ilerleyebilirsiniz. Havale yöntemini tercih ettiğinizde siparişiniz esnasında ödeme yapmanız gerekmektedir.

Hesap Bilgilerimiz;

İstpack Ambalaj Teknolojileri

San. Tic. LTD. ŞTİ.

Maltepe mah. Gümüşsuyu cad. No:28/243

Zeytinburnu / İSTANBUL

Davutpaşa V.D. : 481 110 2853

Kuveyttürk

TR30 0020 5000 0958 8045 6000 01

Kredi Kartı İle Ödeme

Sepet sürecinde ödeme adımına geldiğinizde kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçebilirsiniz. Bu adımda ödemede kullanmak istediğiniz kredi kartı bilgilerini ilgili alanlara girmeniz gerekmektedir.

Hatalı Ürün Siparişi

Ürünü sepetinize eklemeden evvel, ürün sayfasında seçmiş olduğunuz ürün özelliklerinde hata yaptıysanız veya varyasyonlarda değişiklik yapmak istiyorsanız aşağıdaki durumlara göre yol izlemeniz gerekmektedir.

  • Ürün Üretime Alınmadıysa:

Ürününüz üretime alınmadıysa, mail adreslerimiz veya iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilir, yada web sitesi üzerinden siparişinizi ipatal edip yeniden sipariş oluşturabilirsiniz.

  • Ürün Üretime Alındıysa:

Üretim sürecinde olan ürünlerin iptal edilmesi mümkün değildir.

Sipariş İptali

Baskı onayı verilmeyip/üretime gitmeyen ürünleri iptal edebilirsiniz.

İptal taleplerinizi iletişim numaralarımızdan veya info@istpack.com mail adresinden talep oluşturarak gerçekleştirebilirsiniz. İptal işlemi onaylandıktan sonra, iadenizi bir hafta içerisinde, ödeme yaptığınız kredi kartınız ya da banka hesabınıza iade edilecektir.

Nakliye ve Kargo

Web sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile sizlere ulaştırılmaktadır.
Ödeme esnasında yaptığınız ödeme işlemine kargo tutarı dahil değildir.
İstanbul içi siparişlerimizde nakliye firmamıza aittir.

HAKKIMIZDA BİLGİLER

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN