İhracat

İhracat sektöründe öncü firmalardan biri olan İstpack yıllara varan tecrübesi ile en son teknolojik ürünleri müşterilerin hizmetine sunmaya devam ediyor.

Kendi Ürün Grubumuzla Alakalı İhracat Yapıyoruz Ağırlıkta Avrupa’ya Yapıyoruz

Kaliteli malzeme ve son moda trend tasarımlar ile onlarca farklı yerli üretim ürün hem yurt içinde hem de yurt dışında oldukça rağbet görüyor. Türkiye’nin ilk online baskılı ambalaj firma olma özelliği taşıyan ve ihracat da yapılan İstpack ürünlerinden bazıları şunlardır:

  • Poşetler
  • Servis Ürünleri
  • Ambalaj ve Kese Kağıtları
  • Karton Kutular
  • Tek Kullanımlık Ambalaj Ürünleri

Bin bir çeşit renk ve özel tasarımlar ile dilerseniz toptan sipariş verebileceğiniz web sitesinde her zaman online olarak müşteri temsilciliğine ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz.

İhracat ürünler ile ülkemizin adını dünyaya duyuran İstpack uygun ve cazip fiyatlar ile de müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.

Rekabetçi Fiyatlarımız Var

İhracat ürünleri ile de cazip fiyatlar ile hizmet veren İstpack toptan satışlar ile de rakiplerinden birkaç basamak öndedir. Sipariş vermeden önce firmanın isteğine uygun olarak dizayn edilen ürünler en kısa sürede hazırlanır ve ihracat ile dünyanın farklı köşelerine sorunsuz şekilde ulaştırılır.

Baskı Kalitemiz İyi

Bir baskıda en önemli husus kaliteli, soluk olmamasıdır. Bu gibi durumlarda üründen istediğiniz verimi alamazsınız ve firma reklamınızı en iyi şekilde yapmamış olursunuz. İhracat ürünlerini en iyi şekilde yurt dışına taşıyan firma baskılarda birinci kalite malzeme kullanır ve malzeme dayanıklıdır.

Kaliteli malzemeye ayıracağınız bütçe size daha sonra kar olarak geri dönecektir. Firmanıza özel logolu bir poşet bastırdığınızda o poşeti taşıyan her müşteri sizin reklamınızı yapmış olur.

İhracat sayesinde daha geniş kitlelere ve yeni insanlara ulaşmış oluyoruz.

Ürünleri Hızlı Teslimat Yapıyoruz

Ürününüzü online olarak tasarlayıp sipariş oluşturduktan sonra en kısa sürede adrese teslimat yapılır. İhracat alanında liderliği göğüsleyen firmalardan olan İstpack müşteriler ile sorunsuz ve hızlı iletişim ağı kurar.

İhracat ettiği ürünler sayesinde yerli üretime verdiği destek ile ülkemizde de adını duyuran İstpack ürettiği kaliteli malzemeler ile ambalaj sektörünün lideridir.