Baskılı gıda kutuları her zaman talep gören ürünlerdir. Yeni nesil tasarımlarla desteklenen baskılı gıda kutuları, yiyeceklerinizi taze ve sağlıklı tutmak için bir kutudur. Eşsiz tasarımı, açılıp kapanmasını kolaylaştırır.

Üst düzeyde bir kullanım özelliğine sahip olan İstpack Ambalaj baskılı gıda kutuları aşağıdaki avantajlara sahiptir;

  • Çevre dostu bir malzemeden üretilmektedir
  • Açması ve kapatması kolay, kullanımı rahattır
  • Baskı işlemi, plastik torbalardan veya kağıt kutulardan daha güzel sonuçlar ortaya koyar
  • Yiyecek kutularının basılması süpermarketlerde, otellerde ve restoranlarda çok popülerdir

Baskılı Toptan Gıda Kutuları

Özellikle baskılı toptan gıda kutuları son zamanlarda sıklıkla talep görmektedir. Bu tür kutular, gıda ürünlerinizi paketlemenize ve saklamanıza yardımcı olan özel yapım bir gıda kutusu olarak tasarlanmaktadır. Baskılı gıda kutuları, gıda endüstrisi için özel olarak tasarlanmıştır ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Bu kutular, sağlam ve dayanıklı olan yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır. Farklı boyut ve şekillerde tasarlanmaktadır. Böylece ihtiyacınıza göre herhangi birini seçebilirsiniz. Bu kutular kek, tatlı, bisküvi, kurabiye vb. farklı gıda maddelerini paketlemek için kullanılabilir.

Baklava Kutusu

Son zamanlarda sıklıkla ilgi gören baklava kutusu ürünleri, baklavaları içerisine koyabileceğiniz bir sorunsuz bir şekilde taşıyabileceğiniz kutulardır. Bu tür kutular;  herhangi bir yüzeye tam renkli,  basmanıza olanak tanıyan patentli bir teknolojidir. Dolayısıyla baskılı gıda kutuları gündeme geldiği zaman karşımıza son derece üst düzeyde bir performans ortaya koyan kutular çıkar. Sonuç olarak baskılı gıda kutuları, evde veya perakende satış mağazalarında taşıma sırasında düşme veya çarpma nedeniyle oluşan fiziksel hasara karşı koruma sağlamalıdır. Böylece son derece pratik bir kullanım özelliğine sahiptir.

Kuru Pasta Kutusu

Her zaman popülerliğini koruyan kuru pasta kutusu, şekerleme, çikolata vb. gibi küçük ürünleri saklamak için oldukça kullanışlıdır. Bu, pasta kutularını; marketlerde veya süpermarketlerde teşhir tezgahlarında güzel bir şekilde sunmanıza yardımcı olacaktır. Bu kutular gerçekten uygun fiyatlarla mevcuttur. Böylece bütçe bilincine sahip herhangi bir girişimci, herhangi bir güçlük çekmeden bunları kolayca karşılayabilir. Bu arada İstpack Ambalaj baskılı gıda kutuları fiyat ve kalite dengesi konusunda da ideal bir özelliğe sahiptir.

Patates Kutusu

Pratik bir kullanım özelliğine sahip olan patates kutusu, pratik bir şekilde kullanılabilen kutu tasarımları arasında yer alır. Bilindiği üzere gıda ambalajı, dağıtım, depolama ve satış için ürünlerin çevrelenmesi veya korunması işlemidir. Baskılı gıda kutuları üretimi işlemi aynı zamanda ambalajların tasarlanması, değerlendirilmesi ve üretilmesi sürecini de ifade eder. Paketleme, malları nakliye, depolama, lojistik, satış ve son kullanım için koordineli bir şekilde hazırlama sistemi olarak tanımlanabilir. 

Nitelikli bir düzeyde üretilmiş olan baskılı gıda kutuları; ürünleri, korur, muhafaza eder. Dolayısıyla bu tarz ürünler her zaman popüler bir konumda yer alırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir