Baskılı dürüm kutusu ürünlerinin tercih edilmesinin bir diğer sebebi dürümlerin durum kutusu içerisindeki bazı yalıtım malzemeleri ile sıcak kalmasıdır.

Paket servisine giden dürümler paketin ulaştırılması içinde geçen zamanda oldukça sıcak kalmaktadır. Baskılı dürüm kutusu için birçok baskı çeşidi vardır bunlar reklam yazılarına ve sembollerine oldukça değişik hava katmaktadır.

Baskılı Dürüm Kutusu Kullanım Özellikleri

Son zamanlarda baskılı dürüm kutusu ürünlerine olan talep etkili bir seviyede artış göstermektedir. Bu durum baskılı dürüm kutusu ürünlerinin nitelikli ürünler arasında yer almasından da kaynaklanmaktadır. Tam da bu noktada baskılı dürüm kutusu kullanım özelliklerini aşağıdaki gibi sıralamak da mümkün olmaktadır.

  • Baskılı dürüm kutusu içinde en çok tercih edilen ofset baskı günümüzde en çok kullanılan baskı sistemleridir.
  • Yüksek üretim hızı ile ofset baskı maliyeti oldukça düşüktür bu düşük maliyet kutulara da yansımıştır.
  • Ofset baskı oldukça canlı renklerden oluşur ve istenilen her sembolü ve resmi kolay bir şekilde uygulanmaktadır.
  • Selefon baskı ile baskılı dürüm kutusu ambalajı suya ve dış etkenlere oldukça dayanıklı olacaktır. Selefon baskı sonrası dürüm kutusu oldukça parlak ve çok canlı bir görünüme kavuşacaktır.
  • Zincir işletmelerin sıklıkla kullandığı bir baskı işlemi olmuştur.
  • Gofraj baskı dürüm kutuları üzerine yapılan en dikkat çekici baskı türlerinden biridir. Çünkü baskı yapıldığı alana kabartma işlemi uygulanır buda yapıldığı tabana 3d bir görüntü verir.

Neden Baskılı Dürüm Kutusu Yaptırmalıyım?

Sizlerde günlük işletme çalışmanız sırasında heba olan bu reklam aracınızın kaybolmasına izin vermeyin. Baskılı dürüm kutusu ürünleri müşterilerin ilk gördüğü kutudur çünkü yemeği alması için kutuya dokunması ve dikkat etmesi şarttır.

Bu yüzden dürüm kutularının üzerindeki yazılar müşterilerin hafızlarında oldukça kolay bir şekilde yerleşmektedir. Siz de marka değerinizin yükselmesini ve popülerleşmesini istiyorsanız dürüm kutularınıza baskı yaptırmayı unutmayın.

Baskılı dürüm kutusu ürünlerin yapılan baskının işletmenizi tanıtması da oldukça önemlidir bu yüzden baskı içeriğini oluşturmada mutlaka dikkatli olunuz. Özellikle baskılı dürüm kutusu ürünleri pratik bir şekilde kullanım özelliğine sahip olduğu için son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir