Çatal Kaşık Kılıfı Neden Üretildi?

İnsanların restaurant seçiminde 3 önemli kriteri vardır. Servis hızı,fiyat ve lezzet.

Servis hızının önemli olduğunu farkeden işletmeler kullandıkları servis ürünleri için araştırmaya başladılar. Hem marka değerini koruyan hem de servis hızını artırıcı ambalaj malzemeleri tek çare olarak ortaya çıktı.

Araştırmalara göre insanlar ilk önce servis hızı, sonra lezzet ve son olarak fiyata göre mekan tercih ediyorlar. Özel günler ya da özel misafirler bu kapsamın dışında kalmaktadır. =)

İşletmeler ilk önce çatalların etrafını peçete ile sarıp hazır halde beklettiler. Bu durum hem hijyen anlamında hem de görsel anlamda pek hoş olmadı. Çatal bıçak kılıfı üretimi bu noktada imdada yetişti

İstpack Ambalaj Kese kağıdı ve çatal kaşık kılıf baskısında siz değerli işletmelerimizin yıllardır yanında.

Çatal bıçak kılıfları ile servislerini sabahtan hazır hale getiren işletmeler,öğren arası ve akşam yemeği gibi yoğun zamanlarda en hızlı şekilde servis yaparak müşteri memnuniyetini sağladılar.

Müşteri memnuniyeti markalaşmanın en önemli adımıdır. İnsanlara sürekli %50 indirim de yapsanız, müşterileriniz memnun değilse geçici olarak gözde olabilirsiniz. Uzun soluklu marka olabilmek için müşteri memnuniyeti,aynı kalitede süreklilik ve servis hızı olmazsa olmazlardır.

Eskiden işletmeciler, tecrübenin en önemli değer olduğunu düşünürlerdi. Son dönemlerde burger,steak ve butik kahvecilerin sükse yapmasıyla; tecrübenin herşey demek olmadığı anlaşılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir