Satışların nasıl arttığını anlatmadan önce kese kağıdı ve özelliklerinden bahsedelim

Kese Kağıdı Nedir?

Kese kağıdı; kağıttan yapılan, bir şeylerin taşınmasını sağlayan kağıt poşetlerdir. Kağıtlar ilk olarak üretildikten sonra bobinlere sarılır ve bu şekilde depolanır. Bu bobinlerin kese kağıdı üretimi yapılırken makineye bağlanmasıyla, rulo halindeki kağıt bobinler, kese kağıdına dönüşür.

Kese Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?

Kese kağıdı ebatları ve kağıt cinsine göre değişmektedir. Biz kese kağıdı üretirken 3 çeşit kağıt kullanıyoruz.

  • Şamua kraft kese kağıdı : Kahverengi kraft kağıttan üretilir. Doğallığı çağrıştırdığı için yoğun olarak kullanılır.
  • Sülfit kese kağıdı : Beyaz parlak kağıttan üretilir. Beyaz renge baskı net olduğu için çok renkli tasarımlarda kullanılırlar.
  • Yağlı kese kağıdı : Yağlı kağıt aslında yağ geçirmez kağıt demektir. Beyaz renklidir.

Ucuz Kese Kağıdı Fiyatı Nasıl Olur?

Kese kağıdı kg ile satılan bir üründür. 1 kg içerisine de ne kadar fazla kese kağıdı varsa o kadar avantajlısınız demektir. Kese kağıdı imalatı yapılırken kullanılan kağıt ne kadar ince ise o kadar fazla ürün elde edersiniz.

Baskılı Kese Kağıdı Üretimi

Kese kağıdı baskısı yaptırmak için öncelikle logonuzu bize göndermelisiniz. İlk sefere mahsus baskı yapılabilmesi için klişe ( kalıp ) yapılır. Tercih ettiğiniz kağıt cinsine baskı yapılır ve kese kağıdı şeklinde yapıştırılır. 

Markanıza ait baskılı kese kağıdınız hayırlı olsun 🙂

Satışlar Artmaya Nasıl Başladı?

Ömer Bey Şişli’de 35 senelik pastane işletmecisi. 

‘ İstanbul’un kalabalık ve yoğunluğunu hepimiz biliyoruz. Benim de Şişli’de otobüs duraklarının hemen yanında pastanem vardı. İmkanlar eskiden çok iyi değildi, dışarıda kahvaltı kültürü yoktu. Zamanla insanların imkanları arttı ama bu sefer vakitleri kalmadı. İşte biz bu esnada durakta otobüs bekleyenlere; peçeteye sarıp simit, poğaça veriyorduk. İnsanlar otobüse binmeden aldıklarını bitirmek zorundaydılar.. 

Kese kağıdı kullanmaya başladıktan sonra her otobüse binen adeta bizden kahvaltısını almaya başladı. Kese ile çantasına koyan, iş yerine ya da okuluna paket ile götürebilen insanlar daimi müşterimiz oldu. ‘

Kese kağıdı üreticilerinden Allah razı olsun 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir