Büyük karton poşet özel baskılı modelleri ile kurumsal firmaların hem ürünlerini tüketiciye sunmak hem de firmalarının tanıtımını yapmak amacıyla kullandıkları ürünlerdir. Özel tasarım modelleri ile firmanızı en iyi şekilde temsil ederler.

Karton poşet, farklı müşterinin isteğine göre farklı boyutlarda olabilirler. Siteye girdikten sonra online olarak sipariş verdiğinizde ödemeyi yaptıktan sonra tasarım üzerinde dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Büyük karton poşet çeşitli renk seçeneklerine sahiptir.

İki renkli ya da tek renkli, farklı desenlerde baskı uygulanabilir. Değişik kağıt gramajları vardır. Genellikle büyük karton poşet 155 gr ve 250 gr gramaj ölçülerine sahip olurlar. Üretim aşamasında kullanılan gramaja göre fiyatlarda değişiklik olabilir.

Karton Poşet Çanta

Marka oluşumu sırasında reklam ve tanıtım amaçlı kullanılan büyük karton poşet pek çok sektörde kullanılır. Karton poşetlerin üretildiği farklı kağıt çeşitleri şunlardır:

  • Amerikan Bristol
  • Birinci hamur
  • Normprint
  • Exprint
  • Kuşe
  • Esmer Kraft
  • Lux Triplex
  • Fantezi

Üretim aşamasında genellikle ofset baskı kullanılır. Büyük karton poşet kullanımı avantajlarından biri de çift taraflı baskı uygulanabilmesidir. Mağazaların en çok kullandığı poşet çeşididir.

Büyük karton poşet ile ürününüzü satın alan bir tüketici evine gidene kadar yolda ve tanıdıklarına firmanızın reklamını yapmış olur. Bir firma için ismini duyurmak daha fazla müşteri demektir. Üretim tasarım aşamasında bilgisayar ortamında üretim aşamasında da özel makineler ile gerçekleştirilir.

Karton Poşet En Ucuz

Firmanız için büyük karton poşet siparişi vereceğiniz zaman dikkat etmeniz gereken husus uygun fiyata kaliteli ürün sunulmasıdır. Mukavvadan üretilen poşetler uzun süre dayanıklıdır. Tek kullanımlık değil birkaç sefer kullanılabilir ya da saklanabilir.

Kozmetik, gıda, market ve fuar ile tanıtım organizasyonlarında en çok tercih edilen büyük karton poşet modelidir. Üzerine firma logosu, firma adres, telefon bilgileri ve dilediğiniz görsel, yazı baskısı uygulanabilir.

Ürününüz için en uygun kağıt ve tasarımı seçtikten sonra ilk önce numune üzerinde tasarımınızın nasıl göründüğünü kontrol edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir