Dürüm satışı yapan restoran işletmelerinin birçok dürüm çeşidi vardır. Bu yüzden hazırlanan dürümler için farklı boyutlarda dürüm kutuları vardır. Dürüm kutusu ölçüleri oldukça önemlidir bunun sebebi hazırlanan dürüm kutu içerisine koyulduğu zaman sıkışıyorsa dürümün şeklini bozacaktır.

Dürüm kutusu ölçüleri her zaman farklı özellikleri içeriğinde barındırmaktadır. Bu durum esasında farklı dürüm kutusu ölçüleri konusunun sıklıkla gündeme gelmesinden de kaynaklanmaktadır.

Sıkışık dürüm kutusu içindeki dürüm paket servisi müşteriye ulaştığında çirkin bir görüntüsü olacaktır ve müşteri bu durumdan hiç memnun kalmayacak. Bu tür sorunların yaşanmaması için dürümler için hazırlanmış dürüm kutularının üzerinde ölçü değişiklikleri yapabilirsiniz.

Bu değişiklikler dürüm kutusunun üretim maliyetini artıracağı için büyüklüğü artan dürüm kutusunun fiyatı da artacaktır. Tam da bu noktada dürüm kutusu ölçüleri doğrudan bu tür ürünlerin fiyatlarından etkilenmektedir.

Dürüm Kutusu Ölçüleri Nelerdir?

Günümüz koşullarında dürüm kutusu ölçüleri söz konusu olduğu zaman karşımıza farklı seçenekler çıkmaktadır. İşte ön plana çıkan dürüm kutusu ölçüleri:

  • 60x330x60 dürüm kutusu ölçüleri en çok tercih edilen dürüm kutularından biridir çünkü ucuz ve standart dürümler için en ideal ölçüdür.
  • 60x380x60 farklı tarzda kalın dürümler yapan işletmelerin tercih ettiği bir diğer dürüm kutusudur. Bu tür dürüm kutuları genellikle çift lavaş ve ekstra malzemeli dürümlerin koyulduğu kutudur.
  • 80x260x60 en kalın dürüm kutularından biridir ekstra olarak yapılan batı dürümlerinin koyulduğu kutu olarak bilinir fiyat olarak en yüksek dürüm kutularından biridir.

Dürüm kutuları üreticileri sadece belirlenen ölçülerde dürüm kutusu üretmez sizlerin de kendi işletmeniz için istediğiniz farklı bir dürüm kutusu ölçüleri ise bunu gerçekleştirmek oldukça kolaydır.

Özel Tasarım Dürüm Kutusu Ölçüleri

Özel dürüm kutuları için sizler de bir ölçü belirlemelisiniz standart ölçüleri ele alarak üzerine ekleme yapabilirsiniz. Belirlediğiniz dürüm kutusu ölçüleri ile dürüm kutusu üreten işletmeye götürerek bizler için üretmesini isteyebilirsiniz. Sizler de kendi ihtiyaçlarınıza göre dürüm kutusu seçebilir veya dürüm kutusu oluşturabilirsiniz.

Bu tarz işlemler hızlı ve kolay olmaktadır sizler de bu işlemleri oturduğunuz yerden bile yapabilirsiniz.  Dürüm kutusu ölçüleri konusunda isabetli bir şekilde tercih yaparsanız bu tarz ürünlere avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz!

Ürünümüzü incelemek için -> https://ambalaj365.com/urun/durum-kutusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir