Kağıt poşet baskı müşteriler tarafından istenilen ölçülerde ve renklerde üretilir. Firmalar genelde logo baskılı modelleri tercih ederler çünkü kullanım sırasında reklam aracı olmuş olur. Çift taraflı baskıya uygun olduğu için verimi yüksek olan bir üründür.

Kağıt poşetler kalın mukavvadan üretilir ve uzun süre dayanıklıdırlar. Bu sebeple pek çok sektör tarafından kullanılır. En çok kullanan sektörler:

  • Kuyumcular
  • Mağaza
  • Hediyelik eşya
  • Fuar ve tanıtım
  • Avm mağazaları
  • Kozmetik
  • Hastaneler
  • Eğitim kurumları

İş sektörleri dışında özel ihtiyaçlar için de kağıt poşet baskı kullanılır. Baby shower gibi günleriniz için minik hediyeler koyabileceğiniz ufak ölçülendirilmiş kağıt poşetler idealdir. Kağıt poşet baskı istediğiniz renkte uygulanabilir.

Kağıt Poşet Baskılı

Firmalar logo baskılı kağıt poşetler ile kendi tanıtımlarını yapabiliyorlar. Kağıt poşet baskı isteğe göre farklı modellerde basılabiliyor. Varak baskısı, gofre, gren, vernik, kısmi lak gibi farklı özelliklere sahip modeller vardır. Teknolojinin gelişmesiyle kağıt poşet üretimi de çeşitlenmiştir.

Her tarza uygun modellerin maliyeti de düşüktür. Toptan sipariş verdiğiniz zaman çeşitli kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Kağıt poşet baskı genellikle Amerikan Bristol kağıt çeşidi kullanılarak üretilir. Geri dönüşüme uygun olduğu için çevre dostudur.

Üzerinde firmanızın logosu ve bilgileri olan kağıt poşet baskı kullandığınızda diğer insanlar için ücretsiz olarak reklam yapmış oluyorsunuz. Organik üretim olduğu için de sağlık koşullarına uygun olan ürünün kullanımı her sene artıyor.

Kağıt Poşet Baskı Fiyatları

Kağıt poşetler boyutlarına ve renklerine göre fiyat farklılığı gösterebilir. İstediğiniz ölçüde kağıt poşeti satın aldıktan sonra tasarımı kendiniz yapabilirsiniz. Kağıt poşet baskı online tasarlama özelliği ülkemize ilk kez İstpack tarafından getirilmiştir.

Tasarım aşamasında ürünün fiyatında herhangi bir değişim olmaz. Eğer renk sayısını arttırırsanız o zaman fiyatta değişim olur. Kağıt poşet baskı bilgisayar ortamında tasarlandıktan sonra makinede üretilir ve kesim işlemleri yapılır. Seri olarak üretilen kağıt poşetler renklerini ve baskı canlılığını uzun süre korurlar. Dayanıklı malzemeden üretilirler.

Diğer tüm detaylar için -> https://ambalaj365.com/urun/kagit-poset/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir