Özellikle kargo sektöründe demirbaş olarak nitelendirmek de olan kargo poşeti ölçüleri bakımından oldukça çeşitlidir. Çeşitlerine göre mini boy, orta boy, büyük boy ve battal boy olmak üzere farklı boylarda imalatı gerçekleştirilmektedir.

Ölçülerindeki farklılıktan hariç yapılarında da farklılıklar bulunmaktadır. Yırtılmaya ve delinmeye dayanıklı esnek bir yapıya sahip olan kargo poşetleri aynı zamanda dıştan darbe almaya karşı da dayanıklı olarak hava kabarcıklı imal edilmektedir.

Genellikle dijital ve elektronik malzemelerin kargo yapılmasında hava kabarcıklı özel kargo poşeti kullanılmaktadır. Tüm kargolarda malzemenin türüne göre ve boyutuna göre kargo poşetleri seçilmektedir. Kargo poşetleri aynı zamanda gerek kargo firmalarının gerekse malzemeyi gönderen firmanın reklamını üzerinde barındırabilirler. Bu sayede farklı bir reklam kanalı açılmış olarak üzerinde barındırdığı reklam sahibi firmaya fayda sağlamaktadır. Kargo poşeti ölçüleri isteğe göre de şekillenmektedir.

Kargo Poşeti Üreticileri

Piyasada e ticaretin artması ve kargoların günden güne çoğalması nedeniyle kargo poşetine ihtiyaç her geçen gün daha da artmaktadır. Artan ihtiyaç nedeniyle kargo poşeti üreticileri yoğun mesailerine devam etmektedirler. Üretmiş oldukları çeşitli kargo poşetlerinin yanı sıra özel ölçülü kargo poşetleri de imal edilebilmektedir.

Firmamız kargo poşeti üreticileri arasında en tecrübeli firmalardan biridir. Kaliteli üretimleri sayesinde kargo firmalarının vazgeçilmez markası haline gelmiş bulunmaktayız. Üretim kapasitemizin çokluğu nedeniyle birçok kesimin ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilmekteyiz. Kaliteli kargo poşeti imalatının yanında çeşitli türlerinin de bulundurulması her türlü malzeme için alternatif taşıma kargo poşetlerini sunmaktadır. Kargo poşeti ölçüleri konusunda üreticilerin bilgi sahibi olduklarını da ifade edebiliriz.

Şeffaf Kargo Poşeti

Kargo firmalarının yoğun çalışmaları nedeniyle kimi zaman taşınan eşyalar da zararlar meydana gelebilmektedir. Yoğun olarak kullanılan siyah ve içini göstermeyen kargo poşeti içerisinde bulunan malzemeyi göstermediği için malzemenin durumu da görünmemekte ve birçok zararlı malzeme bilinçsiz olarak alınmaktadır. Tüm olumsuz durumları engellemek için şeffaf kargo poşeti imalatı yapılarak müşterilerin ve kargo alıcılarını mağdur olmamaları sağlanmaktadır.

Birçok fayda ile birlikte şeffaf kargo poşeti fiyat anlamında da diğer kargo poşetlerinden farklı değildir. Aynı dayanım kapasitesine sahip olan şeffaf kargo poşeti özellikle kırılabilecek hassas malzemelerin taşınmasına uygundur. Şeffaf olmasının yanı sıra üzerine reklam baskıları yapılmakta ancak bu reklam baskıları şeffaflığını engellemektedir. Firmamız her türlü kargo poşeti üretimi yaparak tüm kullanıcıların güvenle kullanabileceği kalite standartlarına uygun ürünler piyasaya sürmektedir.

Kargo poşeti ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için -> https://ambalaj365.com/urun/kargo-poseti/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir