Karton çanta baskı modelleri harika bir görselliğin ortaya çıkmasına katkı sunmaktadır. En temiz karton çanta baskı yapılmakta ve talepleriniz hız ile karşılanmaktadır. Üretimi en kısa sürede yapılan ürünün avantajlarını şöyle sıralanabilir.

  • Estetiktir.
  • Doğaya zararlı değildir.
  • Markanızın renklerinde ve isminiz ile basılabilir.
  • Kullanışlıdır.
  • Hafiftir.
  • Sağlamdır.

Bütün yukarıda sayılan sebepler ile seçilen karton kâğıt baskı ürünler sizin ürününüzün ya da mağazanızın renk ve logosunu taşıdığı için iyi birtanıtım ve reklam aracı olarak da sayılır. Birden fazla kereçanta alıcı tarafından kullanılabilir.

Taşıma kolları dayanıklı ve taşıma işlemini kolaylaştırıcı şekilde tasarlanmış bir üründür. Bu sayede alınan ve taşınan ürün yorulmadan bir yerden diğerine rahatlık ile götürülebilmektedir. Bu da pratik kullanımını sağlamaktadır.

Karton Çanta Baskı Çeşitleri

Üretilen karton çanta baskı çeşitleri kâğıdına ve baskı tarzına göre çeşitlilik taşımaktadır. Özel fantezi kâğıtlara yapılan ofset baskı ile çok çekici görünümler yakalanabilmektedir. Aynı zamanda kaliteli Bristol kâğıtlar da üretimlerinde kullanılır. Bristol kâğıtlar lüks kâğıtlardır ve yüzü pürüzsüzdür. Bu sayede baskının kusursuz olarak yapılabilmesine olanak verirler.

Krom kâğıtların bir yüzü beyaz ve pürüzsüzdür. Baskıya uygun bir yüzey olduğu için mükemmel bir baskıya olanak verir. Diğer yüzü gridir. Dayanıklı ve sağlam taşıma karton çantalar yapılmasına uygundur. Karton çanta ürünlerinin son zamanlarda sıklıkla tercih edildiklerini rahatlıkla ifade edebiliriz.

Kraft karton çanta baskı çeşitleri de organik ürünlerin taşınması için güzel bir çeşidi oluşturmaktadır. Doğaseverlerin en tercih ettiği ve severek taşıma yaptığı çantalardır. Doğada en kolay çözünen ürünlerdendir. Karton çantaların son zamanlarda çok daha kaliteli bir şekilde üretildikleri bilinmektedir.

Markanız İçin Karton Çanta Baskı

Markanız en şık ve dışarıdan görünecek şekilde karton çanta baskı çeşitleri ile taşınır. Firmanıza saygın bir görüntü ile isminizi üzerinde taşır. Ürününüzü alanlar kendilerini ve ürünü daha değerli hisseder. Elegans görünümü ile yarattığı etki en iyi reklamdır.

Aynı zamanda şirketinizin doğaya saygılı duruşunu da karton çanta baskı yapılmış ürünler göstermektedir. Şık taşınma şekillerinden birini yakalamak için karton çanta baskı en iyi seçenektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir