Bir markanın imajı ve akılda kalıcılığı açısından karton çanta modelleri ön plana çıkmaktadır. Karton çantalar %100 geri dönüştürülebilir ürünlerdir. Markaların logoları bu çantaların üzerine basılır.

Karton çanta modelleri, ürünlerin bir yerden bir yere taşınması sırasında ürüne bir zarar gelmesini engeller. Kullanım alanına göre farklı tasarımlar rahatlıkla elde edilebilir. Bunun yanında istenilen boyutta ve renkte üretim sağlanmaktadır.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en ince detaylar düşünülerek tasarımlar yapılmaktadır. Karton çanta modelleri, kurumsal firmaların tercih ettiği, hizmetin ve ürünün tanıtımı konusunda oldukça gerekli bir olarak da bilinmektedir.

Son zamanlarda karton çanta modelleri farklı kullanım özelliklerine sahip olabilecek bir şekilde güncellenmektedir. Böylece söz konusu çanta modellerinin son derece kullanışlı ürünler olarak karşımıza çıkıyor olması da mümkün olmaktadır.

Karton çanta modelleri farklı özellikleri içerecek bir şekilde tasarlanmaktadır. Özellikle son zamanlarda karton çantaların çok daha kapsamlı bir kullanım özelliğine sahip olduklarını rahatlıkla ifade edebiliriz. Piyasada olan karton çanta modelleri şöyle sıralanabilir

 • Krom kâğıt çanta: Tek yüzü beyaz ve baskılı, diğer yüzü gridir.
 • Bristol kâğıt çanta: İki yüzü de kaliteli beyaz kâğıttır.
 • Kraft çanta: Sarı dönüşümü yapılmış kâğıtlardır
 • Özel kâğıt çanta: Fantezi kâğıtlardan yapılmış, varak yaldız baskı da yapılan malzemeden üretilmiş karton çanta modelleri olup estetiktir.

Her türü özel talep gören ürünlerdir. Baskıları düzgün ve kalitelidir. Dayanıklıdırlar. Günümüzde eczanelerden, tekstil satış mağazalarına kadar her yerde kullanılmaktadırlar.

Karton Çanta Modelleri Hakkında

Karton çantalar alışveriş sırasında alınmasının yanında daha sonra da çeşitli sebeplerle de kullanılabilmektedir. Bu sebeple potansiyel müşterilere ulaşmak çok daha kolay olmaktadır. Kalıcı bir reklam ürünün oluşturmak açısından oldukça başarılıdır. Karton çantalarda ana malzeme olarak kağıt kullanılmaktadır. Matbaa teknolojisinin kullanılması ile kaliteli karton çanta modelleri elde edilir. Şayet siz de karton çanta modelleri konusunda kapsamlı bir araştırma yapacak olursanız, ayrıcalıklı fırsatlara sahip olabilirsiniz!

Farklı renk seçeneklerinin olması sayesinde marka ismine ve imajına uygun çanta ve poşetlerin üretilmesi kolaylaşmaktadır. Karton çanta modelleri üzerinde isteğe göre markanın; logosu, telefon numarası, adresi, şubeleri vb. birçok unsur eklenebilir. Bu durum kolay bir iletişimi sağladığı gibi farklı kişiler için iyi bir reklam aracı anlamına da gelmektedir. Karton çanta modelleri için markaya en uygun renk, desen ve tasarım yapılmaktadır.

Her Sektör İçin Karton Çanta Modelleri

Karton çantalar, ister bilindik bir marka olsun ister olmasın her kurumsal firma için önemlidir. Karton çanta modelleri en çok aşağıdaki sektörlerde tercih edilmektedir.

 • Gözlük firmaları,
 • Kozmetik firmaları,
 • İlaç firmaları,
 • Zeytinyağı firmaları,
 • Tekstil firmaları,

Bunun yanında dikey ve yatay boyutta karton çanta seçilebileceği gibi karton çanta modelleri için şu tarzlar tercih edilebilir;

 • Kurdele saplı karton çanta,
 • İp saplı karton çanta,
 • Ele geçmeli karton çanta,

Karton Çanta Çevreye Dost Ürün

Petrol ürünü olan naylondan üretilen çantalar uzun süre doğada bozulmamaktadır. Buna karşın karton kâğıt çanta modelleri aldığı ilk nem ile bozulmaya başlamakta ve içeriğindeki selülozik maddeler kısa sürede doğa ile bütünleşmektedir. Bu yüzden kullanımı doğru ve sağlıklıdır. Burada ürün kalitesine dikkat ediyor olmak, beraberinde önemli kazanımları getirecektir.

İçindeki taşınanları bozmadan sağlıklı bir biçimde taşıyabilmektedir. İnsan sağlığına zararlı değildir. Kolayca baskı ile istenilen renk ve formda hazırlanabilmektedir. İsteklere naylon çantalar kadar iyi performans ile cevap vermektedir. Bu yüzden çevreye duyarlı insanlar tarafından tüm dünyada ısrar ilekarton çanta modelleri talep edilmekte ve kullanılmaktadır.

Uygun Fiyata Karton Çanta Modelleri

Estetik görünümü ile değerli ürünleri içinde taşıyan karton çanta modelleri aynı zamanda uygun fiyatlar ile de talep görmektedir. Hediyeleriniz için iyi bir tasarımdır. İçinde taşıdığı sevilerek alınmış hediyenin kaliteli ilk yüzü olarak dışarıdan görünmektedir. Özellikle yeni nesil üretim teknolojileri sayesinde karton çantalar çok daha kaliteli bir şekilde üretilmeye başlamıştır.

Dayanıklı olarak üretilen karton çanta modelleri aynı zamanda içindekini de korumakta ve zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Taşıma kolları da dayanıklıdır. Taşırken elin yorulmasını ve incinmesini önlemektedir. Kendi hafif olan ürün size yük olmamaktadır.

Bu yüzden birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kullanıcılar doğaya zarar vermeden kolayca çözünen bir ürünü tercih ettikleri için gönül ferahlığı ile kullanmaktadırlar.

En güzel ve dayanıklı karton çanta modelleri sen uygun fiyata üretilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir