Birçok dürümcü gün içerisinde onlar karton dürüm kutusu kullanmak zorunda kalmaktadır. Paket servis isteyen müşteriler, eve sipariş veren müşteriler için zorunlu olan bu ürün çok uygun fiyata birçok marka tarafından üretilmektedir.

Dürümcülerin yedek olarak da yüklü miktarda bulundurduğu bu karton dürüm kutusu birçok özelliğe sahip olmalıdır. Uzun süreler boyunca dayanıklı olması, taşıma sırasında akabilecek yağa karşı dirençli olması gibi.

Bu nedenle üretilen karton dürüm kutusu çok ince olmamalıdır. Yağı akıtıp pakete geçirdiğinde kötü görünüm yüzünden birçok müşteri kaybedebilirsiniz bu durumun nüne geçmek için set malzemeden yapılan karton kutuları tercih etmelisiniz. Bu sayede kötü görünüm oluşmadan müşterilerinize kaliteli bir ürün sunabilirsiniz.

35x5x5 Karton Dürüm Kutusu

Dürümcü dükkânlarında karton dürüm kutusu genellik 35×35 boyutlarında olmaktadır. En çok bu boyutlarda satılan karton dürüm kutusu verilen siparişe göre de boyut farklılığına ihtiyaç duyabilir. Son günlerde menü şeklinde satılan dürümler için menü kutuları da tercih edilebilmektedir. Bu nedenle hizmet verdiğiniz dürümlerin boyutunda kutu satın almak mantıklı olacaktır. Karton dürüm kutusu dendiğinde parlak, mat ve selefonsuz seçenekler de bulunmaktadır. Sizler sattığınız dürümlere en uygun seçeneği seçmek için karton kalitesine dikkat etmelisiniz.

Koli Karton Dürüm Kutusu

Satın almak istediğiniz karton dürüm kutusu çoklu veya koli halinde satın alındığında çok daha uygun bir fiyata gelmektedir. Birçok dürümcü koliler halinde satın alım yapmaktadır. Kutuları satın alırken dikkat edilmesi gerekenler;

  • Sattığınız ürünlerin boyutları
  • Akma yapabilecek malzemeler (yağ, salçalı sos, patates vb.)
  • Kullanacağınız ürünün hangi malzemeden üretilmesi gerektiği
  • Uzun yolculuklara dayanıklı malzemeler
  • Uzun süre soğuk yerde saklanabilir olması ve bozulma yapmaması, küflenmemesi

Gibi birçok detaya dikkat etmelisiniz. Karton dürüm kutusu birçok firmanın en çok ihtiyacı olan ürünlerden bir tanesi olduğu için birçok markadan satın alma şansına sahipsiniz.

Dürüm kutusu işletmecileri için bazı standart dürüm kutusu ölçüleri vardır sizler de bu ölçüleri bilerek işletmeniz için uygun olan dürüm kutusunu tercih edebilirsiniz. Karton dürüm kutusu ürünleri tam da bu noktada mükemmel seçenek olarak karşımıza çıkar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir