2020 yılında meydana gelen global Coronavirus pandemisinden ötürü her sektör olduğu gibi ambalaj ve paketleme sektörü de derinden etkilendi.

Bundan ötürü market poşet fiyatları 2020 yılında yükselme eğilimine girmiştir. Bu yükselme işletme sahiplerini düşündürüyor. Ancak kaliteli bir market poşeti fiyatı ne olursa olsun marketinizin marka değerini yükseltecek en ucuz üründür.

Market poşet fiyatları 2020 yılında yükseliş trendine girmiş olsa da toptan yaptığınız alışverişler yine de işletme sahiplerine avantajlı fiyat imkanları sunuyor. Bundan ötürü kilogram bazında alacağınız ürünlerle tasarruf sağlama imkanı yaratabilirsiniz. Sizler de market poşet fiyatı merak ediyorsanız ve market poşet fiyatları 2020 yılında nasıl değişti diye soruyorsanız şirketimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Market Poşet Fiyatı

Market poşet fiyatı, market poşetinin cinsine, kullanım alanına, baskısına, baskısında kullanılan renklere, baskı cinsine, hammaddesine, boyutuna ve siparişin miktarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Market poşet fiyatı yalnızca bu faktörlerden etkilenmese de fiyatları etkileyen ana faktörler bu faktörlerdir.

Market poşeti olarak bilinen poşet, atlet poşet olsa da marketlerde hışır, körüklü veya körüksüz el geçmeli ve yine aynı şekilde körüklü veya körüksüz takviyeli poşetler de market ve mağazalarda sıklıkla karşımıza çıkar. Bu poşetlerin fiyatları poşetin üretildiği hammadde ve mikron cinsinden kalınlıklarına göre değişir.

Aynı zamanda baskı cinsine göre de fiyatlar değişkenlik gösterir. Baskılar geleneksel ve dijital olarak ikiye ayrılır ve geleneksel baskılar daha ucuz olsalar da renk geçişleri dijital baskılar kadar kaliteli değildir.

Poşet Fiyatları Toptan

Ancak market poşet fiyatı, en çok sipariş miktarına göre değişkenlik gösterir. Birim başına poşet fiyatları toptan alışverişte oldukça düşer. Özellikle geleneksel baskı yöntemiyle hazırlanmış poşetlerde klişe, kalıp hazırlanması fiyatı etkilediği için aynı kalıp kullanılarak ne kadar fazla poşet basılırsa maliyet de buna oranla o kadar düşer.

Toptan satılan poşetler kilogram bazında satılır. Her bir kilogram pakette ise poşetin cinsine göre değişen miktarda poşet bulunur. Ancak bu sayı ortalama 60-180 arasıdır. Bundan ötürü satın alacağınız poşet miktarını fazla tutmanız sizin için daha yararlı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir