Paket servis kutusu almayı istediğiniz zaman karşımıza geniş bir ürün yelpazesi çıkmaktadır. Paket servis kutuları, restoranlardan yiyecek taşımak için kullanılan kutulardır. Ayrıca genellikle evde veya sosyal toplantılarda yemek servisi yapmak için kullanılırlar.

Nitelikli Bir paket servis kutusu, yiyecekleri daha sonra tüketmek üzere saklamak için kullanılan birçok kap türünden biridir. Paket servis kutuları, tutacakları yiyecek türüne bağlı olarak birçok şekil ve boyutta gelir. Pizza veya hamburger gibi yuvarlak yiyecekleri tutan yuvarlak paket servis kutuları, sandviçlerin bulunduğu dikdörtgen kutular son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

 Paket servis kutuları söz konusu olduğu zaman kare kutular, dondurma külahlarının bulunduğu koni biçimli paket servis kutuları, sosisli sandviçlerin konulduğu oval şekilli paket servis kutuları karşımıza çıkmaktadır. Üstelik bu tarz kutular sosisler ve daha fazlasını taşımanızı mümkün kılar. Hatta bazı üreticiler, sıcak içecekler veya sandviçler gibi belirli yiyecek türleri için özel baskılı kaplar bile sunarlar.

Fast Food Paket Servis Kutusu

Fast food paket servis kutuları iki amaca hizmet eder. Bunlar yiyeceklerin taşınırken kirlenmesini önler ve dışarıda yemek yemek isteyen ancak yemeklerini restoran tezgahında bekleyecek zamanı olmayan müşteriler için kolaylık sağlar. Bir paket servis kutusunun birincil işlevi, yiyecekleri korumaktır. Bu aşamada paket servis kutuları konusunda bir karar verirken kapsamlı bir araştırma yapmanız; işlevsel ürünlere sahip olmanızı mümkün kılacaktır.

Paket Servis Kutusu

Yeni tasarım özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken paket servis kutusu ürünleri, ne için kullanıldıklarına bağlı olarak çeşitli boyut ve şekillerde gelir. Bazı paket servis kutularının üstünde taşımayı kolaylaştıran kulplar bulunurken, bazıları daha düz bir yüzeye sahiptir. İstpack Ambalaj yeni nesil teknolojileri kullanarak; üst düzeyde bir kullanım özelliğine sahip olan paket servis kutularını sizlerle buluşturmaktadır.

Toptan Paket Servis Kutusu

Paket servis kutuları, yiyecekleri restorandan müşterinin evine taşımak için tasarlanmıştır. Paket servis kutuları genellikle kartondan yapılmaktadır. Bununla birlikte toptan paket servis kutusu söz konusu olduğu zaman farklı kullanım özelliklerine sahip bir şekilde tasarımların varlığından söz edebiliriz. Böylece toptan paket servis kutusu almak isteyenlerin karşısına farklı alternatif seçenekler çıkacaktır. Tam da bu noktada paket servis kutuları tercihinde dikkatli olmak, beraberinde önemli kazanımları getirmektedir.

Dürüm Kutusu

Ülkemizde dürüm kutusu ürünleri her zaman çokça talep gören ambalajlardır. Nitelikli dürüm kutusunun amacı, yiyeceklerinizi taşıma sırasında hasar görmesini önlemektir. Dürüm kutuları sıcak yiyecekleri taşırken arabanıza veya zemine dökülmelerini de önlerler. Yine dürüm kutusu ürünleri ailenizle birlikte televizyon karşısında yemek yemeyi planlıyorsanız, onların etrafınızda olması her şeyi düzenli tutmanıza yardımcı olacaktır.

Börek Kutusu

Börek kutusu ambalajları farklı tasarımlarla dikkatleri üzerine çekmektedir. Paket servis kutuları, paket servis yiyeceklerini ve yemeklerini paketlemek için kullanılır. Bugünlerde çoğu insanın paket servis kutularına erişimi var. Aslında; börek kutusu ürünleri baskılı olarak da tasarlanabilen ambalajlar olduklarından markaların tanıtımlarını da mümkün kılmaktadır. Böylece işletmelerin kurumsallığına üst düzeyde bir katkı sunmaktadır.

Lunch Box

Lunch Box, yiyecek sektörünün en çok talep gören ambalajları arasında yer almaktadır. Çünkü Lunch Box, yiyecekleri bir yerden başka bir yere taşımak için kullanılan karton, plastik veya kağıttan yapılmış bir kaptır. Paket servis kutuları bakkallardan mağazalara, restoranlardan kafelere varıncaya kadar geniş kapsamlı bir şekilde kullanılmaktadır. Sonuç olarak günümüz koşullarında paket servis kutuları tüm şekil ve boyutlarda mevcuttur. Böylece ihtiyaçlarınıza uygun bir tane bulabilirsiniz. İstpack Ambalaj tam da aradığınız ürünleri sizlerle buluşturmaktadır.

Özetle paket servis kutuları birçok farklı boyut ve şekilde karşımıza çıkar.  Bu nedenle son dakikada ihtiyacınız olursa bile kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca çok ucuz ve tek kullanımlık olan bu tür kutular; bulaşıkları yıkamak istemediğiniz zaman da kullanışlıdır. Günümüz itibariyle, paket servis kutuları için bir diğer popüler malzemedir. Çünkü ucuzdur ve kullandıktan sonra temizlenmesi kolaydır. İstpack Ambalaj fiyat ve kalite konusunda müşteri dostu seçenekleri sizlerle buluşturmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir