Ambalaj kağıdı toptan satın alımlarında firmalar için uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Günümüzde üreticilerin ve imalatçıların ürünlerini tüketiciye ulaştırması için en çok kullanılan malzeme kağıt ambalajdır.

Ürünlerin güvenle saklanması, kolay taşınabilmesi ve sağlıklı bir şekilde tüketiciye ulaştırılması için kağıt ambalajlar birçok farklı avantaj sunar. Ambalajların üretimi saklanmak istenilen malzemeye göre belirlenir. Farklı kağıt türleri ve gramajları aşağıdaki koşullara göre belirlenir:

  • Saklanılması istenen ürünün cinsi.
  • Ürünün dış etkenlere karşı hassasiyeti.
  • Ulaşım mesafesi.
  • Ürünün saklanma süresi.

Tüm bu etkenler göz önünde bulundurularak en uygun kağıt türü seçilir. Ülkemizde kullanılan kağıt türü genel olarak Amerikan Bristol kağıt çeşididir. Başta gıda olmak üzere birçok sektörde kullanım alanına sahiptir.

Ambalaj Kağıdı Boyutu

Ambalaj kağıtlarının üretileceği kağıt cinsi ve boyutları saklanmak istenilen ürünün özelliklerine göre farklılık gösterir. Ambalaj kağıdı toptan alımlarınızda dilerseniz aynı tasarım ambalaj kağıtlarının farklı boyutlarından satın alabilirsiniz.

Ambalaj kağıtlarının boyutları 21cm, 30cm, 42cm, 60cm olmak üzere farklı ölçülerde tasarlanır. Müşteri eğer ürününe istinaden özel ölçülendirme istiyorsa tasarım aşamasında istediği detaylar itinayla gerçekleştirilir.

Online tasarım hizmeti sayesinde web sitesinden ürün siparişi verip ödeme yaptıktan sonra ambalaj kağıdının üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Tasarım üzerinde yapılan değişiklikler fiyata etki etmez. Aynı tasarımın farklı renklerini istiyorsanız renk sayısı fiyata etki eder. Ambalaj kağıtların en çok kullanılan türleri baskılı modellerdir.

Ambalaj Kağıdı En Ucuz

Kağıt ambalajların kaliteli ve dayanıklı olması saklamak istediğiniz ürünün eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde alıcıya ulaşabilmesi açısından önemlidir. Ürün ulaştırma sırasında hasar görürse ya da ambalajda yırtılmalar meydana gelirse firmanız için olumlu bir görüntü oluşturmaz.

Bu sebeple ambalaj kağıtların uygun fiyatlı ama kaliteli olan tasarımlarını tercih etmelisiniz. Kullanılan kağıt malzemesinin dayanıklı ve sağlam olması gerekir. Ambalaj kağıtların en büyük avantajlarından biri de çift taraflı baskı yapılabilmesidir.

Firma logonuzu ve firma bilgilerinizi ambalaj kağıtların üzerine bastırarak reklam yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir