Ambalaj kağıdı fiyatları saklamak istediğiniz ürünün cinsine, boyutuna ve özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Sıvı, toz ya da katı ürünlerin saklanması ve tüketiciye ulaştırılması için farklı türlerde ambalaj kağıtları kullanılır.

Ambalaj kağıtları baskılı ve baskısız olmak üzere iki türlü tercih edilebilir. Fiyatı etkileyen etmenlerden biri de seçtiğiniz modeldir.

Uygun fiyatlı ve kaliteli bir malzeme olması sebebiyle üretici ve imalatçıların en çok tercih ettiği saklama ürünü kağıt ambalajlardır. Ambalaj kağıtların ülkemizde en çok kullanıldığı alanlar şunlardır:

  • Gıda sektörü
  • Ham madde sektörü
  • Baharat sektörü
  • Endüstriyel ürünlerin saklanması
  • Tekstil sektörü
  • Kırtasiye sektörü

Sağlam yapısı dolayısıyla kağıt ambalajlar bir kereden fazla kullanılabilirler.

Ambalaj Kağıdı İnce

Ambalaj kağıtlarının üretici ve imalatçı firmalar tarafından en çok tercih edilen ürün olmasının sebeplerinin başında ürünlerin tüketiciye gidene kadar güvenle saklanması ve korunmasıdır.

Ürünler tüketiciye ulaştırılırken kalitesini korur ve ulaşım esnasında baskılı modeller sayesinde firmanın reklamı yapılır. Ambalaj kağıdı fiyatları dayanıklı malzeme ve kaliteli üretime göre oldukça uygundur. Odun hamuru ham maddesi kullanılarak üretildiği için doğa dostu bir üründür ve geri dönüşüme uygundur.

Kağıt ambalajları renklendirmek istediğinizde kullanılan mürekkep ve boyalar da doğal malzemelerden seçilir. Markalaşma yolunda tanıtımınıza yardımcı olacak bir ürün olan kağıt ambalajlar ürünleri dış etkenlerden korur ve tatlarında ya da yapılarında değişikliğe neden olmazlar.

Ambalaj Kağıdı Kraft

Kraft ambalaj kağıdı özellikle market sektörlerinde tercih edilir. Görünüşü doğaldır ve yüzde yüz organiktir. Yalnızca market sektöründe değil kırtasiye, hediye, dekorasyon gibi farklı sektörlerde de kullanılır.

Kraft kağıt modelleri artistik bir görünüşü olduğu için güzel sanatlar öğrencileri tarafından da en çok kullanılan malzemelerden biridir. Hediye sektöründe kullanılan kraft kağıtlar şık ve modern bir hediye kutusu oluştururlar.

Klasik kağıtlara göre çok daha dayanıklı olan kraft kağıtlar firmalar için kartvizit baskılarında da çokça tercih edilen malzemedir. Kraft kağıtlar kolay kıvrılmaz ve yırtılmazlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir