20 Ekim – 23 Ekim 2021 tarihlerinde gerçekleşecek olan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı katılımcısı olan Istpack Ambalaj ülkemizde ambalaj sektörüne kattığı yenilikler ve son teknolojik güncellemeler ile sektörde büyük başarılara imza atmıştır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ve özel tasarımları tüketicilere sunması ile fuarda tanıtılacak ürünler de ilgililer tarafından merak konusudur. Istpack Ambalaj 2014 yılında kurulmuştur ve o zamandan günümüze kadar ambalaj sektöründe ülkemize hizmet etmeye devam etmektedir.

Sektöre getirdiği en büyük yenilik ilk kez ülkemizde kullanıma sunduğu online tasarım hizmetidir. Müşteriler sipariş etmek istedikleri ürünleri kendileri tasarlayarak ve işlemleri web sitesinden hızlı bir şekilde gerçekleştirerek sektörde büyük yenilik yaratmıştır.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı avrasya-ambalaj-istanbul-fuari-2-2-1024x768.jpeg

Avrasya Ambalaj Fuarı

Yıllardır hem yurt içi hem de yurt dışı firmaları buluşturan Avrasya Ambalaj Fuarı özellikle pandemi sonrası sektörün nabzını tutacak ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlayacaktır. Birbirinden renkli ve son trend ambalaj tasarımları için siz de firma standını ziyaret edebilir fuarda gezebilirsiniz.

Istpack Ambalaj profesyonel kadrosu ve son model üretim makineleri ile sektörde her zaman kaliteli ürün ortaya çıkarmıştır ve dünyadaki yenilikleri ülkemize hızlı bir şekilde getirmeyi hedeflemiştir. Ürünler için müşterinin isteklerine göre baskı yapabilmesi firmayı sektördeki rakiplerinden ayırmış ve ilk basamaklara çıkarmıştır.

Marka oluşumu aşamanız ya da kurumsal kimliğini en iyi şekilde temsil etmesi için ihtiyacınız olan ambalaj ürünleriniz seçimi için profesyonel çalışma ekibi her zaman yardıma hazırdır. Fuarda ürünleri inceleyebilir ve dilerseniz toptan ürün sipariş anlaşması da yapabilirsiniz.

Avrasya Ambalaj İstanbul

Müşteri memnuniyeti odaklı fiyat seçenekleri ile Istpack Ambalaj her zaman tüketicinin yanında olmuştur. Sipariş vermek istediğinizde aklınızda tasarım modeli varsa dilerseniz online olarak kendiniz hazırlayabilir dilerseniz de uzman tasarımcı ile görüşmeler yapabilirsiniz.

Ürünler imalata geçilmeden önce bilgisayar programında tasarlanır ve ölçülendirilirler. Daha sonra müşteriye bir taslak sunulur ve onaydan geçerse üretim aşamasına geçilir. Tasarım aşamasından üretim aşamasına kadar istediğiniz her bilgi size detaylı bir şekilde aktarılır.

Ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan bir fuar olan Ambalaj Fuarı için dilerseniz ziyaretçi kartı oluşturabilir ve fuar günlerinde Istpack Ambalaj standını ziyaret edebilirsiniz. Firmanızın hedef kitlenize tanıtımı için en doğru baskı seçenekleri ve tasarımlar ile kurumsal olma yolunda en büyük destekçiniz olur.

Çevre dostu ve geri dönüştürülebilir ham madde kullanan firma her zaman çözüm odaklı çalışır. Nitelik hizmet sunmayı şiar edinmiş firma ülkemizdeki en büyük ambalaj firmalarından biridir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir