Renk, desen ve dokunun uyumu ile birlikte kaliteli baskı seçenekleri ile baskılı mağaza poşeti toptan alımlar İstpack aracılığı ile yapılabilir. Baskılı mağaza poşetleri, firmanın kurumsal renklerine uygun olarak tasarlanır.

Mağaza poşetleri, günümüzde en çok ihtiyaç duyulan ve en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Poşet üzerine logo, amblem, yazı ve slogan gibi tasarımlar baskı yöntemi ile transfer edilebilir. Baskılı mağaza poşeti toptan satışı, müşterinin istek ve taleplerine göre şekillenir.

Plastik hışır poşet, plastik mağaza poşeti, karton poşet, kağıt poşet ve hediye çantası gibi çeşitli kategorilerde ürünler İstpack aracılığı ile sipariş verilebilir. Baskılı mağaza poşeti toptan satışı, ürün hazırlandıktan hemen sonra hızlı bir şekilde teslim edilir.

Mağaza Poşet Modelleri

Baskılı mağaza poşeti toptan siparişleri, çeşitli model ve baskı çeşitleri ile verilebilir. Bu modeller arasında en çok tercih edilenler; karton poşet, plastik hışır ve plastik mağaza poşeti olarak ön plana çıkar.

Mağaza poşeti modellerinin hepsi kaliteli malzeme ve materyalleri ile üretilir. Mağaza poşetlerinde dikkat edilmesi gereken belirli hususlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Mağaza poşeti malzemesinin kaliteli olması,
  • Mağaza poşeti malzemesinin dayanıklı olması,
  • Basklı mağaza poşeti toptan siparişinin, baskısının dayanıklı ve ideal renk tonlarında olmasına dikkat edilmesi,

Listelenen maddeler, baskılı mağaza poşeti toptan alımlarında mutlaka dikkat edilmesi gereken önemli hususlardır.

Toptan Poşet Fiyatları

Baskılı mağaza poşeti toptan siparişlerinde, en çok merak edilen ve dikkat edilen nokta fiyat belirlemesidir. Fiyat belirlemesi; poşet için kullanılan modele ve baskı türüne göre değişiklik gösterir.

Müşteri ile yapılan ön görüşme sonrasında, müşterinin talepleri doğrultusunda Baskılı mağaza poşeti toptan satış fiyatı belirlenir. Belirlenen fiyat doğrultusunda sipariş alınır ve en kısa süre içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir