Baskılı mağaza poşeti fiyatları talep edilen poşet için kullanılan malzeme ve poşet adetine göre farklılık gösterir. Baskılı mağaza poşetleri, günümüzde en çok tercih edilen ve kullanımı yaygınlaşan bir materyaldir.

Kullanım alanına göre farklı model ve çeşitleri bulunan mağaza poşetleri üzerine; logo, amblem, düz yazı veya slogan gibi görsellerin baskısı uygulanabilir.

Baskının renk çeşitliliği de baskılı mağaza poşeti fiyatları konusunda etkilidir. Baskının tek renk veya dört renk olması, fiyat farklılığı yaratabilir.

Baskılı mağaza poşeti fiyatları, kullanım alanına göre belirlenen malzemelerin seçimi, poşetin ölçüleri ve poşet üzerine uygulanacak baskı türüne göre, sipariş öncesinde gön görüşme yapılarak belirlenir.

Toptan Poşet Fiyatları

Toptan seçeneği ile satışı yapılan baskılı mağaza poşeti fiyatları talep edilen adet miktarına göre şekillenir. Toptan olarak satın alınabilecek baskılı mağaza poşeti çeşitleri şu şekildedir;

  • Hediye Çantası,
  • Kağıt Poşet,
  • Karton Poşet,
  • Plastik Mağaza Poşeti,
  • Plastik Hışır Poşet,

İhtiyaca göre farklı kategorilerden sipariş verilebilen baskılı mağaza poşeti fiyatları karton, plastik ve kağıt formuna göre değişiklik gösterir.

Plastik, kağıt, karton ve hışır mağaza poşeti seçeneklerinin yanı sıra, İstpack üzerinden karton kutu, kese kağıdı ve ambalaj gibi ürünlerin de siparişi verilebilir.

Mağaza Poşeti

Mağaza poşetleri, günümüzde en çok ihtiyaç duyulan malzemelerdir. Mağaza poşetleri üzerine dijital baskı yöntemi ile uygulanan görseller, firma tanıtım ve reklam görevi de görmektedir. İstpack, mağaza poşeti kategorisinde en uygun baskılı mağaza poşeti fiyatları sunmaktadır.

Poşet üzerine uygulanacak olan baskı, bilgisayar ortamında ilgili programlar aracılı ile hazırlanır ve poşet üzerine profesyonel ekipler tarafından uygulanır. Baskı çeşidine göre baskılı mağaza poşeti fiyatları farklılık gösterebilir.

İhtiyaç duyulan her alanda, ihtiyaç duyulan her formda ve sağlamlıkta, kaliteli malzemeler ile üretilen ve en uygun baskılı mağaza poşeti fiyatları ile İstpack, kuruluşundan günümüze %100 müşteri memnuniyeti ile çalışır. İstpack aracılığı ile kaliteli ve zamanda da hızlı teslimat avantajı ile baskılı mağaza poşeti siparişi verilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir