Baskısız mağaza poşeti malzemesi, ulaşılmak istenen yapı yoğunluğuna göre farklılık gösterir. Poşet malzemesinin belirlenmesinde rol oynayan faktör, poşet içerisine konulacak olan ürünün ağırlığı, istenilen dayanıklılıktır.

Baskısız mağaza poşeti alımı için ilk önce ham madde belirlemesi yapılır. Ham madde belirlemesi, poşetin kullanılacağı ürünün özelliklerine göre belirlenir. Kullanım için en uygun ham maddenin seçilmesi, poşetin fark zamanlarda ve farklı alanlarda kullanılmasına da olanak tanır. Poşet siparişlerinde esneklik, sağlamlık, yoğunluk ve sertlik kriterleri göz önünde bulundurularak, malzeme belirlenmesi yapılır.

İstenilen her formda ve dayanıklılıkta, her kullanıma uygun, uzun ömürlü ve kaliteli baskısız mağaza poşeti siparişleri İstpack aracılığı ile temin edilebilir.

Hazır Mağaza Poşeti

Baskısız mağaza poşeti baskılı poşetlerden çok daha hızlı bir şekilde teslim alınabilir. Baskısız poşet üretiminde ilk adım malzeme seçimini belirlenmesidir.

Baskısız mağaza poşeti üretiminde kullanılacak olan malzeme seçimi, dayanıklılık ve yoğunluk talebine göre şekillenir. Poşet üretiminde, polietilen malzemesi kullanılır. Kullanım koşullarına bağlı olarak belirlenen malzeme, tek veya çok katlı filmler haline getirilerek hazırlanır. Film haline getirilmeden önce makine yardımı ile karışım hazırlanırken, farklı amaçlar için karışım içerisine farklı takviyeler yapılabilir.

Baskısız mağaza poşeti üretiminde kullanılan malzemeler şu şekilde sıralanabilir;

  • Daha esnek ve yumuşak LDPE malzeme,
  • Orta sert ve orta yoğun MDPE malzeme,
  • Sert, dayanıklı ve yüksek yoğunluğa sahip HDPE malzeme,

Malzeme seçimleri, baskısız malzeme poşeti kullanım alanına ve ihtiyaca göre belirlenir.

Toptan Poşet Fiyatları

Baskısız mağaza poşeti fiyatları, kullanım amacı doğrultusunda belirlenecek malzemeye ve adet miktarına göre farklılık gösterir. LPDR, MDPE ve HDPE karışımlarının fiyatları farklıdır.

Baskısız mağaza poşeti toptan seçeneği ile satılır. Toptan satış seçeneği ile sipariş verilebilen mağaza poşetlerinin fiyatları, sipariş adet miktarına göre de farklık gösterir. Sipariş öncesi belirlenecek olan kriterler ve istekler ön görüşmede konuşulur. Ön görüşmede belirlenen kriterler doğrultusunda fiyat belirlemesi yapılır ve talep eden kişiye fiyat bilgisi iletilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir