Mağaza poşeti alanında en fazla deneyime sahip olan firmamız en ucuz mağaza poşeti fiyatları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Baskılı veya baskısız seçenekleri ile gün geçtikte daha fazla popülerlik kazanan mağaza poşetleri, firmamız tarafından en kaliteli ve uzun ömürlü malzemeler ile üretilir. En ucuz mağaza poşeti fiyat politikası uygulanır ve siz değerli müşterilerimize ulaştırılır.

Mağaza poşeti üretiminde kullanılacak olan malzemenin türü, kullanım alanına göre belirlenir. Poşetin taşıyacağı ağırlık kıyas alınır ve malzeme seçilerek poşetin sağlamlık oranı doğru olarak sağlanır. Eğer baskılı poşet tercih edilmiş ise; baskı öncesi görsel hazırlıkları tamamlanır ve kısa süre içerisinde en ucuz mağaza poşeti fiyatları üzerinden teslimat gerçekleştirilir.

Mağaza Poşet Modelleri

En ucuz mağaza poşeti fiyatları ile firmamızdan sipariş verilebilecek mağaza poşet çeşitleri sırasıyla;

  • Plastik Hışır Poşet,
  • Plastik Mağaza Poşet,
  • Karton Poşet,
  • Kağıt Poşet,
  • Hediye Çantası,

Plastik hışır, plastik mağaza, karton, kağıt ve hediye çantası ucuz mağaza poşeti seçeneklerinin yanı sıra; ambalaj, kese kağıdı ve karton kutu gibi ürünlerin siparişi de firmamızın internet sitesinden verilebilir.

En ucuz mağaza poşeti fiyatlarının yanı sıra, diğer ürünlerde de en ucuz fiyat politikası ile firmamız, sektörde en üst sıralarda yer alan ve üretimde kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde en olumlu geri dönüşleri alan firmalar arasında yer almaktadır.

Baskısız Mağaza Poşeti

Firmamız İstpack aracılığı ile sipariş verilebilecek olan ucuz mağaza poşeti, baskılı veya baskısız olarak tercih edilebilir. Baskısız olarak tercih edilen mağaza poşetleri, baskılı seçeneğine göre çok daha kısa süre içerisinde teslim edilebilir.

Baskısız mağaza poşetlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli kriterlerden birisi, poşetin taşıması gereken ağırlık miktarının hesaplanmasıdır.

Poşetin taşıyacağı ağırlık miktarına göre, mağaza poşetinin üretim malzemesi belirlenir ve en kısa süre içerisinde üretim tamamlanarak teslim edilir. Plastik, karton veya kağıt modellerinin bulunduğu baskısız mağaza poşetleri, piyasadaki en ucuz mağaza poşeti fiyatları belirlenerek siz değerli müşterilerimize sunulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir