Karton Bardak Neden Daha Uygun?

Toplumumuz da çayın ve kahvenin günlük yaşamımızdaki yeri olmazsa olmazdır. Günlük hayatta bulaşık yıkamak, üstelik bu işlerin hijyen şartlarına uygun olması modern iş hayatında oldukça zahmetlidir.

İstpack Ambalaj bu zorluğu ürettiği 4 oz, 7 oz, 8 oz, 12 oz, 16 oz ve double wall karton bardak ile sağlamaktadır. Farklı boyutlarda üretimi yapılan bu bardakların tek kullanımlık olması hijyen ve pratiklik sağlaması adına servis konusunda sorun yaşamak istemiyorsanız tercihiniz kesinlikle karton bardak olacaktır.

Karton Bardak Kullanmak Mı? Yoksa Cam Bardağı Yıkamak Mı?

Karton bardak tek kullanımlık ve geri dönüşümlü bir üründür. Cam bardak ise tekrar tekrar kullanılması mümkün fakat sürekli hijyenik olarak yıkanması gerekir. Günümüzde su kaynaklarının azalması ve kimyasal deterjanların zararları ve yıkama için ekstra personel istihdamı düşünülürse karton bardak kullanmak çok daha masum ve ucuz hale geliyor.

Modern iş hayatında da olduğu gibi sadece ev dışı ortamlar değil, ev de bile bazen o kadar yoğun olabiliyoruz ki bu durum bulaşık yıkamak, yerleştirmek, kurulamak gibi işlerine zaman ayırmak çalışan kadınlar için de bir o kadar zor oluyor, üstelik yıkadığımız mutfak malzemeleri üzerindeki lekeler her kadının korkulu rüyasıdır.

Bunun yanı sıra lekelerin çıkması adına çok fazla miktarlarda paralar harcayarak deterjanları da bolca kullanmaktan da geri kalmıyoruz. Peki bunların zararları ne kadar biliyor muyuz? Bu konuyu yeni bir blog yazımda detaylı olarak inceleyeceğim.

Vending Karton Bardak Nedir?

Çay, kahve ve içecek otomatlarına vending otomat makineleri denir. Birey self servis olarak bu otomatlardan içeceğini kendisi alır. Avrupa ve Amerika’da yaygın olan bu makineler ülkemizde de epeyce çoğalmıştır. Makina kendisi karton bardağa içeceği koymaktadır.

Otomatik şekilde olan bu işlemin kusursuz gerçekleşebilmesi için karton bardak kalitesinin yeterli olması gerekir. Hem ağız çapı hem de kalitesi uygun bardaklar kullanılabilir. İstpack Ambalaj olarak venging otomat makinaları için karton bardak üretimi yapıyoruz.

İstpack Ambalaj böylesi durumlarda imdadımıza yetişip karton bardağı; evimize, ofisimize, davet veya pikniklerde kısacası tüm toplu kullanım alanlarında tek kullanımlı olması hijyen ve pratiklik sağlamakta ve bu sebeple karton bardaklara olan talep her geçen gün artmaktadır. Ayrıca çeşitli ortamlarda sıklıkla kullanılan karton bardakları su sebillerinin ya da çay ve kahve vending makinelerinin yanında bulundurabilirsiniz.

Tek kulanımlık ambalaj ürünlerinin en önemli özelliği tüm kalabalık ortamlarda içeçek gruplarının hijyenik bir şeklide içilmesi, bulunduğumuz ortamlarda gereksiz zaman ve emek kaybının önüne geçebilmekle beraber Gıdaya uygun ham madde kullanılan yapısı sayesinde ilk kez siz içeceğiniz için enfeksiyon bulaşmasını engelleyecektir.

Baskılı Karton Bardak Üretiminde Öncü Firma; İstpack Ambalaj

İstpack Ambalaj karton bardak tercihlerini müşterilerin memnuniyetini arttırmak için firmanıza özel olarak tasarladığınız tasarımların baskılarını yapmaktadır. Bu sayede kendi logonuzu ya da sloganınızı karton bardak ile markanızı daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize firmanıza özel alternatiflerle baskılı karton bardaklar eğlenceli, şık yada sade tasarımlarla birlikte sizlere kolaylık sunmaktayız. Sektörün en uygun fiyatlı karton bardaklarına firmamızdan ulaşabilirsiniz. İstpack Ambalaj toplu siparişlerle temin edildiğinde çok daha ekonomik hale gelmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir