Cepli kargo poşeti dayanıklı plastikten üretilir ve yırtılma gibi olumsuz durumlara karşı korumalıdırlar. Bir tarafında bulunan özel cepli kısım sayesinde kargo göndereceğiniz zaman fatura bilgilerinizi bu cepte muhafaza edebilirsiniz.

Göndereceğiniz ürünün eğer yedek parçası varsa yine cep kısmında gönderebilirsiniz. Kargo poşetlerinin ağız kısmı yapışkanlı maddeye sahiptir ve kapandıktan sonra ağzının açılması oldukça zordur. Gönderileriniz gideceği yere kadar poşetin açılma tehlikesi olmadan güvenle taşınır.

Yapışkan çok güçlü olduğu için alıcıdan başkası poşeti açmaya kalkarsa yırtmak ya da bozmak zorundadır. Bu sebeple fark edilmeden açılması mümkün değildir. Genellikle özel evrak gönderimlerinde tercih edilirler. Gönderilecek ürüne göre farklı boyutları bulunur.

Baskısız Cepli Kargo Poşeti

Cepli kargo poşetleri genelde baskısız düz gri renkte tercih edilirler. Poşetin üzerinde adres yazabilmeniz için var olan kutucuk haricinde herhangi bir görsel bulunmaz. Kurumsal firmaların gönderimleri için en çok bu model tercih edilir. Cepli kargo poşeti üretim aşamaları şunlardır:

  • Rulolama
  • Baskılama
  • Güvenlik mühürleme
  • Katlama
  • Kesme

Plastik ham maddesi eritildikten sonra rulolama tekniği ile istenilen şekil verilir. Tüm aşamalar özel üretim makineler ile gerçekleştirilir. Müşterinin isteğine göre poşetlerin ölçülendirilmesi yapılabilir. Cepli poşetler tek kullanım içindir. Poşet yapıştırılıp açıldığında bir kere daha kullanılamaz.

Tek kullanımlık olması yüzde yüz güvenlik sağladığı için kargo firmalarının en çok tercih ettiği üründür.

Baskısız cepli kargo poşeti hakkında detaylı bilgi almak için -> https://ambalaj365.com/urun/baskisiz-cepli-kargo-poseti/

Baskılı Cepli Kargo Poşeti

Kargo poşetleri müşterinin isteğine göre baskılı olarak da üretilebilir. Firma logoları ve adres, telefon numarası gibi bilgiler en çok kullanılan baskılardır. Kaliteli taşıma için güvenli bir koruyucu olan cepli kargo poşetlerinin üzerinde marka ismi yazarsa kullanıcılar için pozitif bir reklam aracına dönüşmüş olur.

Taşınacak ürünün paketlenme biçimine göre dilerseniz ekstra güvenlik için kargo poşetlerinin etrafını bant ile de sarabilirsiniz. Ürün fiyatları kaç adet istediğinize ve poşetlerin ebatlarına göre değişim gösterebilir. Baskılı ve baskısız modeller de farklı fiyat seçeneklerine sahip olurlar.

Baskılı cepli kargo poşeti hakkında detaylı bilgi almak için -> https://ambalaj365.com/urun/kargo-poseti/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir