Logolu kargo poşeti kurumsal firmaların kullandığı kaliteli malzemeden üretilen ürün saklama ve taşıma poşetleridir. Teslimat sırasında kullanılırlar ve yırtılmalara karşı oldukça dayanıklıdırlar.

Kargo poşetleri farklı modellere sahiptir:

  • Cepli kargo poşetleri
  • Cepsiz kargo poşetleri
  • Şeffaf kargo poşetleri

Üç modelin üzerine de logo baskısı uygulanabilir. Kurumsal firmalar kargo poşetlerini aynı zamanda bir tanıtım ve reklam aracı olarak kullanırlar. Teslimat tam zamanında ve düzenli bir şekilde yapıldığında müşterinin aklında kargo poşetinin üzerindeki firma kalır. Logo baskısı haricinde firma telefon numarası, adres bilgileri de poşetin üzerine yazılabilir.

Yapışkanlı ağız bölümü sayesinde bir kere kapandığında makasla ya da yırtmadan poşeti kimse açamaz.

Kargo Poşeti Baskılı

Baskılı kargo poşetleri farklı boyutlarda olabilirler. Taşınacak ürüne göre sipariş verirken istediğiniz ölçüleri bildirdiğinizde öncelikle size bir taslak sunulur. Online tasarım hizmeti sayesinde dilerseniz kendi tasarımınızı kendiniz yapabilirsiniz. Yapılan tasarımlar poşetlerin fiyatını etkilemezler. kargo poşeti dayanıklı plastikten üretilir.

Su geçirmez yapıya sahip olurlar ve yüksek güç uygulanmadığı sürece yırtılmaları oldukça zordur. Yapışkanlı girişi sayesinde kargonuzu sizden önce kimsenin açmadığından emin olursunuz. Kullanım sırasında öncelikle ürünü içine koyarak daha sonra yapışkanlı kısmı kapamanız yeterli olur.

Baskılı modellerin üzerinde göndericinin adresini yazabileceğiniz kısımlar bulunur. Bu şekilde işlemler daha hızlı ve hatasız şekilde gerçekleşir. Cepli modellerine faturanızı ya da ufak yedek parçaları koyabilirsiniz.

Kargo Poşeti Toptan

Firmalar için kargo poşeti siparişini toptan vermek fiyat bakımından daha avantajlı olur. Siparişiniz en kısa sürede hazırlanarak adresinize teslim edilir. Tek renk olabileceği gibi çift renkli modeller de tercih edebilirsiniz.

Şeffaf modeller firmalar tarafından oldukça fazla kullanılır. Fatura ve evrak gönderimleri için tercih edilirler. Alıcı kargoyu açmadan önce beklediği ürünün gelen ürün olduğundan emin olur. Eğer yanlış ürünse paket açılmadığı için ürünü iade etmek hakkı vardır. Kurumsal bir firmaysanız marka oluşumu ve reklam amaçlı baskılı modelleri tercih etmeniz avantajlı olur.

Kargo poşeti hakkında detaylı bilgi almak için -> https://ambalaj365.com/urun/kargo-poseti/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir