Cepsiz Kargo Poşeti Nedir? Ne İşe Yarar?

Günümüzde cepsiz kargo poşeti ürünleri kargo firmaları tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Kargo poşetlerinin kullanımı fazladır. Cepsiz kargo poşeti genellikle kargo taşımacılığı işlemlerinde kullanılır.  Cepsiz kargo poşeti içerik maddesi yapışkanlı bir maddeden oluşmaktadır. Aynı zamanda açılması kolay değildir. Rastgele açıp kapama işlemi yapmak kolay değildir. Kargo poşetleri iklimsel olaylara dayanıklı ürünlerdir.

Yaz aylarında aşırı sıcaklardan bozulmazlar. Aynı zamanda kış aylarında da aşırı soğuk havalarda bozulmazlar. İklimsel olaylara dayanıklı şekilde yapılmışlardır. Gıda ürünleri kargo poşetlerinde taşınırken iklimsel sebeplerden etkilenmezler. Yani bozulup, çürümezler.

Kargo Poşeti Türleri Nelerdir?

Kargo poşeti kendi aralarından çeşitli özelliklere göre ayrılmışlardır. Bu özellikler 3 ana başlık altında oluşmaktadır. Bu çeşitler şunlardır;

  • Cepli kargo poşetleri
  • Cepsiz kargo poşetleri
  • Şeffaf kargo poşetleri

Şeklinde 3’e ayrılmaktadır.  Kargo firmalarının en çok kullandıkları poşet türü cepli ve cepsiz kargo poşetleridir. Cepsiz Kargo Poşetlerinin kullanımları son derece pratik ve kolaydır. Cepsiz Kargo Poşetleri yapışkanlı bir maddeden oluşmaktadır.

Cepli kargo poşetlerinin avantajları ise kargo paketinin üstündeki cep alanı bölgesidir. Bu cep alanına küçük tarzlı ürünler yerleştirilebilir. Ya da bu bölge fatura cebi olarak da kullanılabilir. Şeffaf Kargo Poşetlerinin avantajları ise ön yüzü şeffaftır.  Cepsiz kargo poşeti almak istediğiniz zaman karşınıza farklı seçenekler çıkar!

Arka yüzü ise genellikle siyahtır. Şeffaf poşetli kargo poşetleri içerisindeki ürünleri görmemizi sağlar. Kargo taşıma işlemi sırasından herhangi bir kaza sunucu alıcı ürünün içine bakarak görmüş olur. Özellikle son zamanlarda cepsiz kargo poşeti ürünlerine olan ilgi ve ihtiyaç etkili bir düzeyde artış göstermektedir.

Cepsiz Kargo Poşetlerinin Üretimi

Kargo poşetlerinin üretiminde 4 ana faktör rol oynamaktadır. Bu ana faktörler rulo lama kısmı, baskılama kısmı, katlama ve kesme kısmıdır. Üretim bu 4 ana faktör üzerine kuruludur.  Kargo poşetlerinin içeriği sıvılara karşı dayanıklıdır. Delinme ve yırtılmadan kaynaklı kazalara karşı dayanıklı ürünlerdir.

Ürünlerin ağız kısmı açıldıktan sonra tekrar kapanması imkansızdır. Bu özelliği kargo poşetlerini güvenilir kılmaktadır.  Kargo poşetlerinin güvenirliliği de bu şekilde sağlanmış olur. Aynı zamanda hiçbir iklimsel olaydan etkilenmezler. Cepsiz kargo poşeti almak istediğiniz zaman mutlaka geniş kapsamlı bir araştırmanın içerisinde yer almalısınız!

Ürünü incelemek için -> https://ambalaj365.com/urun/baskisiz-cepsiz-kargo-poseti/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir