Son dönemlerde evlere paket çok popülerleşmiş ve bu nedenle dürüm gibi yiyeceklerin zarar görmemesi adına Kraft dürüm kutusu ortaya çıkmıştır. Ayrıca bu Kraft dürüm kutusu içerisindeki malzemenin kokmasını engellemektedir. Sağlam iskelete sahip olan kraft dürüm kutusu çok kolay şekillerde bükülme ya da kırılma yapmazlar.

Bu nedenle içerisindeki dürümler de ezilme gibi durumlar ortaya çıkmamakta zarar görmemektedir. Kraft dürüm kutusu farklı ebat ve boyutlara göre sınıflandırılmakta her dürüme uygun şekilde tasarımı gerçekleşmektedir. 

Kraft Dürüm Kutusu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Kraft kutular günümüzde her alanda kullanılmaya başlamış sağlam iskeletlere sahip ve doğa dostu kutulardır. Kraft dürüm kutusu alınırken de ekonomik olmasına dikkat edilmesinin yanı sıra hangi boyutlarda olması gib birçok faktöre de dikkat edilmesi gerekmektedir. Kraft dürüm kutusu seçilirken dikkat edilecekler şu şekilde sıralanmıştır;

  • Kraft kutunun boyutu önemli faktördür örneğin kraft dürüm kutusu boyut ve ebatları her dürümcüde neredeyse aynıdır.
  • Ürününüzü uygun muhafaza edecek koşullarda olması da önemli faktördür.
  • Ayrıca bu kraft dürüm kutusu taşınırken ezilme gibi durumların yaşanmaması adına sağlam ve kaliteli yapıya sahip olması gerekmektedir.
  • Eğer dürümcü dükkanınıza uygun bir baskı yaptırmak istiyorsanız da baskısının silik olmayacak ve soluk durmayan yapılarda olmasına dikkat edin. 
  • Kraft dürüm kutusu seçilirken fiyatlarda karşılaştırma yapmak büyük avantaj sağlamaktadır. Çünkü boy ebat ve kaliteye göre fiyatlarda değişkenlik oluşabilmekle birlikte fiyatlara iyi ürünler alabilirsiniz.

Kraft Dürüm Kutusu Fiyatları 

Kraft gibi karton kutuların fiyatları birçok faktöre değinerek belirlenmektedir. Ayrıca Kraft dürüm kutusu model yönünden de fiyatlarda değişkenlik sunabilmektedir. Bu Kraft dürüm kutusu alınırken fiyatlarda hammaddesi ve sağlamlığı ayrıca boyutu gibi detaylardan dolayı fiyatlarda farklılıklar görülebilmektedir.

Kraft dürüm kutusu tercih ederken ilk öncelikle alacağımız yerin güvenilir olduğunu ve baskıların kaliteli olmasını araştırınız. Toptan almak için Kraft dürüm kutusu üretici firmalar ile iletişime geçmeliyiz ve istenilen ölçüleri ve sayıları söylemeliyiz. Dürüm kutularını toptan aldığımız için hazırlanma ve üretim aşaması üzün sürebilir bu yüzden almadan önce teslim tarihini sormayı unutmayın!

Dürüm kutusu ürünümüzü görüntülemek için -> https://ambalaj365.com/urun/durum-kutusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir