Kişiler, kurumlar ve insanın olduğu her yer değişim üzerine kurulmuştur. Bu değişim ve dönüşüme ayak uydurabilenler devam eder, uyum sağlayamayanlar elenirler.

Günümüzde birçok kişinin belki de hayatında ilk defa deneyimlediği ‘Evde kalmak’, ‘Karantina da kalmak’ beraberinde birçok soruyu ve cevabı getirmiştir.

İhtiyaçlarımızı sipariş verebildiğimiz online platformlar ve bunları doğrudan getirebilen kurye ve kargoların önemi belirgin hale geldi.

Evde kalırken insanlarla iletişimde kalabilmeyi, toplantı yapabilmeyi, sosyal ve iş hayatımızda ki süreci evden yönetebilmeyi öğrendik.

Covid 19 Ambalaj Sektörünü Nasıl Etkiler?

  • İnsanlar tek kullanımlık ambalaj ürünleri tercih edecek.
  • Hijyen ve dezenfekte ürünleri önem kazanacak.
  • Gıdaların tarladan soframıza gelene kadar tazeliği ve temizliğini korumak için ambalaj kullanımı artacak.
  • Profesyonel işletmelerde kullanılan ambalaj ve ekipmanları evlerde de kullanılmaya başlanılacak.
  • İşletmelerde baharatlıklardan kullandığımız ürünler artık tek kullanımlık karabiber, tek kullanımlık pul biber şeklinde tek kullanımlık ambalajlı baharatlar halinde kullanılacak.
  • Toplu yemek alanlarında çatal ve bıçak kullanımı tek kullanımlık çatal ve bıçak şeklinde, yemek ikram seti ile olacaktır.

İstpack Ambalaj Covid 19 ile Birlikte Neler Gerçekleştirdi?

Gelen taleplerin yoğunluğu ve Türkiye’nin ilk online Ambalaj üreticisi olmanın verdiği sorumlulukla tek kullanımlık ambalaj ürünlerinin ambalaj365.com sitemiz üzerinden satışa sunmaya başladık. WhatsApp, e mail ve Telefon ile sipariş verebilir, Hızlı teslimat ile ürünlere ulaşabilirsiniz.

Günlük hayatta kullanılan ürünler küçük ambalajlara konulacak. Örneğin Maskeler 100’lü olarak satılırdı şuan 5 Adet jelatinle ambalajlanmış halde satılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir