Kullanımı çok kolay, taşıması kolay ve defalarca kullanılabilen poşettir. El geçme poşet nedir? Kısaca gelin birlikte göz atalım;

 • Standart naylon poşetlerden farklı malzemelerin kullanılabildiği poşet-çanta türüdür.
 • Poşetin herhangi bir yerinde askı bulunmaz.
 • Poşet içerisinde dört parmağın rahatlıkla geçeceği dikdörtgen bir boşluk vardır.
 • Eczanelerden, giyim sektörüne kadar geniş bir yelpazede kullanılabilir.
 • Farklı malzemelerle imal edilebildiği için farklı fiyat aralıkları yakalanabilir.
 • Fuar gibi tanıtımın önemli olduğu sektörlerde adres ve reklam avantajı sunar.

Hem kaliteli görünüm, hem sağlamlık hem de farklı görsel arandığında el geçmeli poşet isteklerinize cevap verebilecek poşet / çanta türüdür. Baskılı el geçmeli poşet piyasada özellikle giyim sektörü ile eczanelerin çoğunlukla tercih ettiği üründür. El geçmeli poşet sadece plastik malzemeden değil karton veya kâğıttan da üretilebilen ve buna göre de fiyat aralığı değişen bir üründür. El geçmeli poşet fiyatları kullanılan malzeme, ebat ve sayı açısından farklılık göstermektedir.

Baskılı el geçmeli poşet firmanız tarafından tercih edildiği durumda müşteri bu çantaları hangi amaçla taşırsa taşın size bir reklam avantajı sunmasından dolayı avantajlıdır. El geçmeli poşetlerin uzun ömürlü olması geri dönüşümlü malzemeden yapılabilir olması kullanıcısına da avantaj sağlamaktadır. Ayrıca baskılı el geçmeli poşet üzerine basılacak olan adres ve telefon bilgilerinin kartvizit problemini de ortadan kaldıracağını unutmamakta fayda var.

Baskılı veya baskısız el geçme poşet fiyatları piyasada baskılı, baskısız, takviyeli ya da takviyesiz olma durumuna göre; bazı kriterler dahilinde değişik fiyat aralığında bulunmaktadır. Fiyatın değişikliğine sebep olan kriterler şu şekilde:

 • İstenilen el geçme poşet için kullanılması istenilen malzemenin içeriği,
 • İstenilen malzeme baskılı el geçme poşet olacak ise üzerine kullanılacak renk sayısı ve çeşitliliği,
 • Baskılı veya baskısız el geçme poşet için el kısmında takviye malzeme kullanılıp kullanılmayacağı,
 • Baskılı el geçme poşet üretiminde geri dönüşümlü malzememler mi yoksa standart malzeme mi kullanılacağı,
 • Baskılı veya baskısız el geçme poşet hangi ebatlarda üretilecek?
 • Baskılı veya baskısız el geçme poşet kaç adet üretime alınacak?

Tüm bu sorular el geçme poşet fiyatlarını etkileyen önemli kriterler arasında yer almaktadır. Ancak göz ardı edilmemesi gereken bir konuda şudur. Baskılı el geçmeli poşet özellikle uzun ömürlü olması ve çanta gibi de kullanılmasından kaynaklı olarak size reklam avantajı da sunmaktadır. Logolu, adres bildirimli baskılı el geçmeli poşet düşünüyorsanız fiyatların baskı sayısı arttıkça düşeceğini göz ardı etmeyin. Sizde firmanıza prestij katan el geçmeli poşet imalatı için çok farklı seçenekler alabileceğinizi unutmayın. Araştırmanızı bu koşullarda yapın. Bölgenizdeki veya size en yakın bölgedeki firmalardan alacağınız nakliye ve imalat fiyatlarını karşılaştırın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir