Karton bardak üreticisi firmalar özel tasarım ve baskılı modeller ile üretici, imalatçı sektörler için reklam ve tanıtım amaçlı ürünler imal ederler. Tanıtım amaçlı kullanım haricinde özellikle kalabalık ofislerde pratik kullanımlar için de tercih edilir.

Kaliteli mukavvadan üretilen karton bardaklar üzerine firma logosu, adres ve telefon bilgileri basılabilir. Farklı renk ve desenlerde üretilebilirler. Karton bardak üreticisi denildiğinde akla gelen ilk firma İstpack ülkemizde ilk kez kullanıma sunduğu online tasarım hizmeti ile karton bardak üretimine farklı bir soluk getirmiştir.

Sıcak ya da soğuk içecekler için güvenle kullanılabilen bardaklar üreten karton bardak üreticisi kişiye özel tasarımlar da gerçekleştirerek özel günlerinizde yanınızda olur.

Karton Bardak Fiyatları

Karton bardaklar seçeceğiniz renk ve boyuta göre fiyat farklılıkları gösterebilirler. Karton barda üreticisi dilediğiniz her desende üretim gerçekleştirebilir. Özel makinelerde yapılan üretim ile uzun süre dayanıklı ürünler ortaya çıkar.

Firma tanıtımı, ofis içi kullanım, özel günler için özel tasarımlar karton bardak üreticisi firmalar tarafından farklı seçeneklere sahiptir. Karton bardak, kullanışlı olmasının sebepleri şunlardır:

  • Hijyenik koşullara uygun üretilmiştir.
  • Her türlü sıvı içmek güvenlidir.
  • Temizlik ile uğraşarak vakit kaybetmemenizi sağlar.
  • Tek kullanımlık ve pratik bardaklardır.
  • Maliyeti cam bardaklara göre daha uygundur.

Kendi tasarımını kendinizin yapabileceği karton bardak üreticisi İstpack en uygun fiyatlar için her müşterisiyle özel olarak ilgilenir.

Karton Bardak Baskı

Baskılı karton bardaklar en çok tercih edilen seçeneklerdir. Büyük kahve firmaları gibi işletmeler küçük, orta ve büyük boyutlarda karton bardaklarda servis yapar. Karton bardak üreticisi ile anlaşma sağladığınızda en kısa sürede verdiğiniz sipariş adresinize teslim olur.

Geri dönüşüm için uygun olan karton bardaklar çevre dostudur. Karton bardak üreticisi baskısız düz modeller de üretebilir. Cam bardakları özellikle kalabalık yerlerde kullanmak hijyenik koşullara her zaman uymadığı için karton bardaklar en doğru kullanımı sunarlar.

Sıcak içecekler için çift katlı koruyucu modeller de en çok kullanılan modellerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir