Hediyelik karton poşet son zamanlarda oldukça yaygın olarak kullanılan bir taşıma ürünüdür. Hediyelik eşya satış dükkanlarının yanı sıra, pek çok sektörde de yaygın olarak kullanılır.

Hediyelik karton poşet geri dönüşümlü malzeme kullanılarak üretilir. Bu nedenle tamamen çevre dostu bir yapıya sahiptir. Karton üzerine, firma logosu, firma amblemi, firma sloganı gibi reklam içerikli baskılar yapılabilir.

Hediyelik karton poşet uzun süreli kullanım için uygundur. Bu sebeple, poşet üzerindeki reklam içerikli baskı, elden ele dolaşarak isim bilinirliği elde edilmesini sağlar. Bu sayede kısa süre içerisinde müşteri potansiyeli en üst seviyelere çıkartılmış olur.

Firmamız İstpack kuruluşundan günümüze, en kaliteli hediyelik karton poşet imalatı yapmaktadır.

Baskılı Karton Poşet

Hediyelik karton poşet üzerine istenilen her konseptte baskı uygulaması yapılabilir. Bu kapsamda poşet üzerine en çok tercih edilen görseller şu şekildedir;

  • Logo,
  • Amblem,
  • Slogan,
  • Düz Yazı,
  • Tek Renk Görsel,
  • Dört Renk Görsel,
  • Adres Bilgileri,
  • Telefon Bilgileri,
  • Online İletişim Bilgileri,

Hediyelik karton poşet üzerine yapılacak olan baskılarda dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi, iletişim bilgilerinin kesin olarak yazılmasıdır. Poşet üzerine eksiksiz olarak yazılacak olan iletişim bilgileri, müşteri potansiyelini yükseltmek açısından büyük önem taşır.

Özellikle hediyelik karton poşet üzerine yazılacak olan internet sitesi ve varsa sosyal medya hesapları, müşteri potansiyelini yükseltme konusunda önemli bir rol oynarlar.

Hediyelik Karton Poşet Fiyatları

Hediyelik karton poşet fiyatları, talep edilen adet miktarına göre değişiklik gösterir. Firmamız İstpack’in internet sitesi üzerinden uygun fiyat teklifleri hızlı ve kolay bir şekilde incelenebilir.

Hediyelik karton poşet fiyatlarına etki edecek bir diğer husus ise, poşet üzerine yapılacak olan baskının türüdür. Tek renk yani yalnızca siyah renk kullanılarak yapılacak olan baskılar daha ucuz, dört renk olarak uygulanacak olan baskılar ise daha pahalı bir fiyat aralığındadır.

İnternet sitemiz incelenerek ilgili kategoriler aracılığı ile en uygun fiyatlar ile her ihtiyaca uygun poşet alımları hızlı teslimat güvencesi ile yapılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir