Büyük Market Poşeti Fiyatları, bu poşetlerin yapıldığı hammaddeye, yapılan baskıya ve bu baskının niteliklerine, satın alım miktarına ve poşetin kalınlığına göre değişmektedir.

Satışı toptan bir şekilde yapılan büyük market poşeti, kilogram bazında satılır ve bir kilogramlık bir paketten ortalama 100-120 adetli poşet çıkar. Bundan ötürü kaç kilogram poşet alırsanız poşet başına maliyeti o kadar düşürürsünüz. Aynı zamanda poşetlerin yapıldığı hammadde ve poşetin kalınlığı da poşet başına fiyatını etkileyen önemli faktörlerden birisidir.

Bunun dışında büyük market poşeti üzerine yapılacak olan baskı, baskıda kaç renk kullanılacağı, bu baskının dijital mi yoksa geleneksel bir baskı mı olacağı, baskının boyutu gibi faktörler de büyük market poşeti fiyatlarını etkileyecektir.

Büyük Market Poşeti

Büyük market poşeti, marketlerde kullanılan en büyük ve en dayanıklı poşetlerdir. Jumbo boy atlet poşetler üretilmesine rağmen marketlerde en sık tercih edilen büyük market poşeti 50×60 cm boyutunda olanlardır. Büyük boyutlarından ötürü sıkça tercih edilen bu poşet, market alışverişlerinin yüklerinin çoğunluğunu çeker.

Baskılı poşet uygulamasında en sık tercih edilen poşet türü olan büyük market poşeti, büyük baskı alanından ötürü bu işlemden en iyi sonuçları almanızı sağlar. Bu sayede mağazanızın ismi insanlar tarafından sokak sokak gezdirilirken büyük bir şekilde yaptığınız baskılar daha çok kişi tarafından görülebilir ve işletmenizin bilinirliği bu sayede artabilir.

Market Poşeti Ölçüleri

Market poşeti ölçüleri, endüstriyel olarak kabul edilmiş ve belli standartları olan ölçülerdir. Market poşeti olarak bilinen poşet türü, şeklinin atlete benzemesinden ötürü, atlet poşettir. Atlet poşetler, ağır ve hacim olarak büyük ürünlerin taşınmasında tercih edilir. Atlet poşet, en yaygın poşet türüdür ve fırınlarda, manavlarda, pazarlarda, kasaplarda, restoranlarda ve marketlerde sıklıkla kullanılırlar.

Belirli ölçülerde üretilen bu poşetler, kalınlıklarına göre taşıma kapasitesi değişen bir yapıya sahiptir. Genellikle 30 mikron ve üstü kalınlıkta üretilen bu poşetlerin 16 mikron altına düşmesi sonucu taşıma kapasiteleri zayıflamaya başlar. Market poşeti ölçüleri sırayla; Küçük market poşeti için: 40×45 cm, orta boy market poşeti için 45×50 cm, büyük market poşeti için 50×60 cm olarak değişmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir