Kağıt poşet ölçüleri kullanılmak istenen alana göre değişiklik gösterir. Çeşitli boyutların farklı işlevsellikleri vardır.

Günümüzde kullanımı oldukça popüler olan kağıt poşetlerin ölçüleri en x boy x körük olarak hesaplanır:

  • 18cm x 24cm x 8cm
  • 25cm x 31cm x 12cm
  • 32cm x 41cm x 12cm
  • 32cm x 34cm x 20cm
  • 36cm x 27cm x 20cm
  • 42cm x 35cm x 12cm
  • 45cm x 50cm x 14cm

Kağıt poşetlerin boyları genelde en uzun 50cm olarak ölçülür fakat özel tasarım 70cm boyuna sahip olanlar da vardır. Kağıt poşet ölçüleri hazır ölçüler üzerinden de tasarlanabilir ya da müşterinin isteğine göre özel olarak da ölçülendirilebilir. Kağıt poşet ölçüleri için modelleri inceleyebilirsiniz.

Kağıt Poşet İmalatçıları

Kağıt poşetler geri dönüşüme uygun ve doğa dostu olarak üretilirler. Kağıt poşet ölçüleri bilgisayar ortamında tasarımla beraber oluşturulduktan sonra baskılar özel makinelerde gerçekleştirilir. Yapılan baskı yöntemi genellikle ofset baskı olur.

Kaliteli ve uzun süre dayanıklı olan kağıt poşetler baskılı modelleri ile oldukça fazla tercih edilirler. Firmalar kendi reklam ve tanıtımlarını yapmak için kağıt poşet ölçüleri arasından diledikleri tasarımı seçerek logo baskılı modeller satın alırlar.

Her sektörde rahatça kullanılabilen modeller çift taraflı baskı yöntemi ile avantajlıdır. Kağıt poşet ölçüleri içerisinde sunmak istediğiniz ürüne uygun olacak şekilde belirlenir. Saplı, sapsız, el geçmeli, ipli gibi pek çok farklı modeli vardır.

Kağıt Poşet Ambalaj

Kağıt poşet, kalın kaliteli mukavvadan üretilirler ve geri dönüşümlüdürler. Hiçbir kimyasal madde kullanılmadığı için plastik ambalajlara göre daha sağlıklıdırlar. Kağıt poşet ölçüleri geniş yapısıyla bir değil birkaç tane ürünü birden içinde barındırabilir.

Tek kullanımlık değil birkaç sefer kullanılabilecek şekilde üretilmişlerdir. Farklı ve modern desenleri ile hediye vermek istediğinizde de çok kullanışlı olurlar. Kağıt poşet ölçüleri doğru tasarlanmalıdır yoksa kullanım verimli olmayabilir.

Mağazalar kağıt poşetleri en çok kullanan sektörlerden biridir ve bir marka oluşumunda yardımcı olurlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir