Özel baskılı karton bardak özellikle firmalar için pratik kullanımlı ürünlerdir. Sıcak ya da soğuk içecekler için kullanılabilirler.

Kaliteli malzeme ile üretilirler ve dayanıklıdırlar. Firmalara özel üretimlerde şirket logosu ya da istenen baskı karton bardakların üzerine uygulanabilir. Kalabalık firmalarda karton bardak kullanımı hem daha güvenli hem de temizlik gerektirmediği için daha pratiktir. Özel baskılı karton bardak tasarımları kişiye özel de yapılabilir.

Özel günler, doğum günleri, baby shower gibi sevdiklerinizle beraber olacağınız mutlu günler için özel baskılı karton bardak çeşitleri oldukça uygundur. Her renkten üretilebilen bardaklar yüzlerce farklı desende olabilirler.

Tek kullanımlık oldukları için özel günlerinizde hazırlık aşamasının daha hızlı olmasını sağlarlar.

Karton Bardak Kaç ml?

Karton bardaklar “oz” denilen birime göre ölçülürler. Örneğin 4 oz karton bardak 112 ml’ye denk gelir. Müşterinin isteğine göre uygun ölçülerde yapılırlar. Özel tasarım karton bardak farklı modellere de sahip olabilir. Karton bardak modelleri şunlardır:

  • Tek kat karton bardaklar
  • Double wall karton bardaklar
  • Kapaklı ya da kapaksız karton bardaklar

Çeşitli renklerle de üretilebilirler. İstenen bir görselin baskısı da uygulanabilir. Örneğin kız çocuğu için doğum günü partisi yapılacaksa Barbie desenli karton bardaklar kullanılabilir. Özel baskılı karton bardak kaliteli ve canlı görsel baskısına sahiptirler.

Renklerde solma ya da görselde blurlaşma olmayan özel baskılı karton bardak uygun fiyatlara sahiptir.

Karton Bardak Dayanıklı Mı?

Sıcak içecekler için özel baskılı karton bardak kullanılır ve dayanıklı malzemesi sayesinde rahat içim sağlar. Özellikle double wall karton bardaklar çift karton yapısıyla sıcak içeceği içerken kişinin elinin yanmamasını sağlar. Ayrıca kalın yapısı sayesinde içerisindeki sıcak içeceği de uzun süre ısısını korur.

Kapaklı bardak modelleri kahve, çay içerken güvenliği sağlarlar. Hareket halindeyken de içimi kolaylaştıran bu modeller daha konforlu bir yaşam sunar. Özel baskılı karton bardak hem firmanız hem sizin için birçok avantajlara sahip bir üründür.

Karton bardak modellerimiz için -> https://ambalaj365.com/urun/karton-bardak/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir