Kargo poşeti kargoculuk alanında yoğun olarak kullanılmakta olan önemli bir materyaldir. Kargoculuk sektöründe vazgeçilmez bir demirbaştır.

Kargo ile bir yerden bir yere gönderilmek istenen malzemenin nakliye sırasında dışarıdan zarar görmesini ve yıpranmasını engelleyen özellikli bir poşettir. Kargo poşeti baskılı modelleri ile malzemeyi korurken aynı zamanda firma reklamı yahut bilgilendirme gibi birçok özelliği de üzerinde barındırabilmektedir.

Gelişen dünyamızda kargo üzerinden alışverişler bir hayli artmış durumdadır. Firmalar alışverişlerini yaparken bir yanda da kendilerini tanıtmak için kargo poşeti baskılı olsun telaşına düşmektedirler. Bu sayede kendi reklamlarında dünyanın dört bir yanına siparişleri ile beraber gönderebilmektedirler. Firmamız kaliteli kargo poşeti üretimi konusunda ve baskı konusunda sektörün en önde gelen firmalarından bir tanesidir.

Cepli Kargo Poşeti

Birçok ticari alanda kullanılmakta olan cepli kargo poşeti cebine fatura yahut irsaliye tarzında bilgilendirici veyahut da resmi evrakın konulması ile kargoyu alan kişinin kargoyu açmadan bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla gönderilmiş olan ürünün içeriğini ve fiyatlandırmasını kargo üzerinde bulunan cepte fatura ile beyan edilebilmektedir. Birçok firmaya bu yönden getirisi oldukça fazladır.

Kargo poşetleri cepli kargo poşeti, cepsiz kargo poşeti baskılı ve şeffaf Kargo poşeti olmak üzere üç grupta kullanıcılara sunulmaktadır. Cepli kargo poşetleri de bu kargo poşetleri arasında en çok kullanılanlardan bir tanesidir. Genellikle üzerindeki cep kısmı fatura ve belge koymak için kullanılsa da küçük malzemelerin koyulması da mümkündür. En kaliteli cepli kargo poşeti imalatı firmamız tarafından yapılarak uygun fiyatlara firmalara sunulmaktadır.

Geri Dönüşümlü Kargo Poşeti

Dünyamız üzerinde birçok imalat ürünü geri dönüşümün sağlanamadığı için çeşitli kayıplar oluşturmaktadır. Kayıpların yanı sıra doğamıza da zarar vermektedir. Firmamız tarafından özel üretim olan geri dönüşümlü kargo poşeti doğamıza zarar vermeyen geri dönüşümlü özelliği ile kullanım sonrasında yeniden geri dönüşüme kazandırılabilmektedir. Geri dönüşümü mümkün olan kargo poşeti imalatı sayesinde her geçen gün daha az ham madde ile yeni kargo poşeti üretimleri yapılmaktadır.

Toplu alımlarda büyük ıskontolar ile maliyetler düşürülmektedir. Firmamız büyük ölçekte siparişler alarak tam vaktinde siparişleri teslim etmektedir. Cepli cepsiz şeffaf hava kabarcıklı geri dönüşümlü kargo poşeti çeşitlerini tek bir çatı altında imal etmekteyiz. Taşınacak malzemenin güvenliği için en kaliteli Kargo poşeti imalatlarımız yine hizmetinizdeyiz.

Kargo poşeti ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için -> https://ambalaj365.com/urun/kargo-poseti/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir