Gelişen dünyamızda hız ve güvenlik insanoğlu için bir sırada yer almaktadır. Alışveriş konusunda zamanını ayıramamak da olan insanlar internet üzerinden alışveriş yapmakta ve kargo yoluyla ürünlerinin kendisine gelmesini sağlamaktadırlar.

Güvenlik konusunda ise kargoların üretici ve satıcı firma tarafından güvenlik tedbirleri alınarak gönderilmesi sağlamaktadır. Gelişen kargoculuk sektöründe ise güvenlik kargo poşeti tarafından sağlanmaktadır.

Birçok farklı çeşidi ve boyutu bulunan kargo poşeti kargo olacak malzemenin paketlenmesi ve dışarıdan zarar görmesini engellenmesi amacıyla üretilmektedir. Naylon ve elastik bir yapıda olan kargo poşeti yırtılmaya kesilmeye ve delinmeye karşı oldukça yüksek direnç göstermektedir. Mukavemeti sayesinde toz, su, koku gibi dış ortamların olumsuz şartlarından içerisindeki malzemeyi korumaktadır.

E-Ticaret Kargo Poşeti

Günden güne gelişmekte olan e-ticaret kargo poşeti kullanımı da arttırmaktadır. Elastik yapılı ağzı yapışkanlı kargo poşeti pratik kullanım sunmaktadır. Hemen hemen bütün firmalar kargo poşeti kullanımı sağlamaktadırlar. Kullandıkları poşetler aynı zamanda firmalarının logosunu üzerinde taşıyabilmektedir. Logonun yanı sıra slogan ve benzeri yazıları baskı olarak üzerinde bulundurabilmektedir.

Firmamız büyüyen e-ticaret kargo poşeti ihtiyacının bir çoğunu giderilebilecek kapasiteye sahiptir. Cepli kargo poşeti, cepsiz kargo poşeti, şeffaf kargo poşeti, havalı kargo poşeti gibi birçok farklı cinste kargo poşeti imal ederek tüm kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Kaliteli imalatları sayesinde her türlü darbeye karşı direnç göstermektedir. Farklı renk ve özellikte kargo poşeti imalatı mümkündür.

Havalı Kargo Poşeti

Özellikle elektronik satıcılarının kullanmakta olduğu havalı Kargo poşeti gönderilecek olan malzemenin etrafına hava kabarcıklı özel bir poşet ile kaplayarak dışarıdan gelen darbeleri emip korumasını sağlayan, darbeye dayanan bir imalattır. Tozdan sudan ve benzeri dış şartlardan koruduğu gibi paketin düşmesi yahut çarpması gibi durumlarda da zarar görmesini engellemektedir. Delinmeye ve yırtılmaya üst düzey direnç göstermekte olan havalı kargo poşeti sivri malzemelerin batması ile de beraber sadece sivri malzemenin battığı yerdeki hava kabarcığını patlatmaktadır.

Sadece üzerindeki birçok hava kabarcığından bir tanesini kaybeden havalı Kargo poşeti diğer hava kabarcıkları sayesinde koruma özelliğinden hiçbir şekilde taviz vermemektedir. Hava kabarcıklı Kargo poşetleri de farklı ebatlarda üretilebilmektedir.

Kargo poşeti ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için -> https://ambalaj365.com/urun/kargo-poseti/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir