Kargoların taşınması esnasında dışarıdan herhangi bir zarar görmesini engellemek amacıyla kullanmakta olan paketleme aracına kargo poşeti denmektedir.

Günümüzde kargo taşımacılığının artması ile beraber kargo poşetine olan ihtiyaçta artış göstermektedir. Bu nedenle kargo poşeti üreticileri genel anlamda birçok il ve ilçede artış göstermektedir.

Piyasada oldukça yaygın olan kargo poşeti modeli iç kısmı siyah elastik dış kısmı ise gri renkte olan ambalajlardır. Özelliği itibarıyla yumuşak ve elastik bir yapıya sahip olan kargo poşetleri delici ve kesici aletlere karşı direnç göstermektedir. Dışarıdan su girişine toz girişine karşı yüksek mukavemet göstermektedir.

Ağız kısmındaki yapışkan kolaylıkla ambalajlanmayı sağlarken açma esnasında da kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. Kargo poşeti üreticileri nitelikli kargo poşetlerinin üretimi konusunda iddialıdır!

Kargo Poşeti İmalatı

Tüm dünyada hızla artmakta olan kargo poşeti imalatı beraberinde farklı türlerinde üretilmesini getirmektedir. Hem boyut olarak hem de özellik olarak birçok kargo poşeti imalatı yapılmaktadır. İçerisinde taşınacak olan malzemenin boyutu ve özelliğine göre farklı standartlarda üretilmekte olan kargo poşetleri üç farklı ana boyutta, isteğe bağlı olarak da özel boyutlarda müşterilerine sunulmaktadır.

Firmamız kargo poşeti imalatı konusunda çığır açacak buluşlara imza atmıştır. Kargo sektöründe ihtiyacı cevap verirken aynı zamanda kargo poşetlerini geri dönüşebilir malzemelerden üreterek doğaya zarar vermeyen bir döngüyü başlatmıştır.

Birçok farklı boyu müşterilerin ihtiyacına cevap verecek şekilde üretirken aynı zamanda farklı tipte ve özellikte üretilen ambalaj poşetleri ile en özel malzemelerin taşınabilmesine olanak sağlanmaktadır.

Cepli Kargo Poşeti İmalatı

Bütün kargo poşetleri aynı plan üzerinde üretiliyor olsa da farklı boyut ve farklı özelliklerde üretilmektedir. Firmamız cepli Kargo poşeti imalatı ile hassas malzeme taşımalarında alternatif çözümler üretmektedir. Birçok sektörde fayda sağlayacak malzemelerini korumalarına yardımcı olacak hava kabarcıklı ve cepte Kargo poşeti üretimleri de yapılmaktadır.

İmal edilmekte olan tüm kargo poşetleri perakende ve toplu olarak satışa sunulmaktadır. Kargo poşeti üreticileri her zaman yüksek kalite standartlarını hedeflerler!

Boyutlarına ve özelliklerine göre cepli Kargo poşeti imalatı yapılmakta ve yapılan ürünler özelliklerine göre fiyatlandırılması yapılmaktadır. Fiyatlandırmada baz alınan en önemli unsur talep edilen malzeme miktarıdır.

Toplu alımlarda kargo poşetlerinde ıskonto uygulanarak müşterilere büyük indirimler yapılmaktadır. Kalitenin öncüsü olan firmamız her şarta dayanıklı kargo poşetleri ile aynı zamanda sizlere reklam yapma imkânı da sunmaktadır.

Kargo poşeti ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için -> https://ambalaj365.com/urun/kargo-poseti/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir