Market poşetleri günlük hayatın gizli can kurtaranlarından birisidir. Marketten alışveriş yapma deneyiminin en önemli parçalarından olan market poşeti, alışverişin en sonunda görüldüğü için müşterilerin işletme hakkında fikirlerini etkileyen önemli değişkenlerdendir.

Bundan ötürü işletmelerin müşterilerinin kullanması amacıyla tercih edeceği market poşeti baskılı olursa işletmenin reklam ve tanıtımına da yardımcı olur. Bu sebeplerden ötürü market poşetleri oldukça önemli ve değerli araçlardır.

Baskılı ve baskısız poşetler arasındaki fiyat farkının oldukça düşük olması sebebiyle baskılı market poşetleri oldukça yaygınlaşmıştır. Kullanmak istediğiniz market poşeti baskılı olacaksa bu poşetin tasarımı ve baskı kalitesi oldukça önemlidir. Kaliteli ve şık bir tasarımla üretilmiş baskılı market poşeti fiyatı göz önüne alındığında işletmenizin marka değerini yükseltmenin en iyi ve ucuz yollarından birisidir.

Market poşeti baskılı modeller doğa dostu ve geri dönüşüme uygundur. Uygun fiyat seçeneklerine sahip olan market poşetleri müşterinin isteğine göre aşağıdaki çeşitlerden sipariş verilebilir:

  • Atlet market poşeti
  • Hışır market poşeti
  • Baskılı market poşeti

Firmalar logolarını market poşetlerinin her iki yüzeyine de bastırabilirler. Bu şekilde ürünleri satın alan insanlar sokaklarda yol boyunca firmanın reklamını yaparlar. Toptan olarak sipariş verilebilen market poşetleri birim üzerinden fiyatlandırılır.

Dilerseniz adet başına dilerseniz de toptan olarak satın alabilirsiniz. Toptan satın alındığında firmalar için daha uygun fiyatlı olurlar. Market sektörü genelinde en çok kullanılan modellerden biri atlet poşetlerdir. Üretimde 1 numara kalitede ham madde kullanılır.

Toptan Market Poşetleri

Market poşetleri hızlı tükenen ürünlerdir. Poşetlerin hızlı tükenmesi ve baskı sürecinin uzun olması dolayısıyla marketlerin zorunlu ihtiyaçlarından biri olan market poşetleri toptan satılan ürünlerdir. Toptan market poşetleri kilo ile satılır.

Bir kiloluk pakette ise poşetin boyutuna ve cinsine göre 80 ila 150 adet poşet vardır. Bundan ötürü işletmeniz için tercih edeceğiniz market poşeti baskılı ise ihtiyacınızdan fazla almanız sizin için yararlı olacaktır. Ayrıca tercih edeceğiniz market poşetlerinin cinsine ve hangi cinsten ne kadar almak istediğinize de karar vermelisiniz.

Marketlerin kullanabileceği atlet, el geçmeli ve hışır gibi farklı poşet tarzları vardır. Atlet tarzı poşetler marketlerde en yaygın şekilde kullanılan poşetlerdir. Bundan ötürü toptan market poşetleri denildiğinde akla gelen ilk poşet cinsi atlet poşetler olsa da hışır ve el geçmeli poşetler de marketlerde özellikle hediyelik eşyaların paketlenmesi konusunda sıklıkla kullanılır.

Baskılı Market Poşeti Fiyatı

Baskılı market poşeti fiyatı değişken bir konudur. Poşet fiyatları, poşetlerin üretildiği hammaddeye, poşetin kalitesine ve poşetin cinsine göre değişir. Bundan ötürü çeşitli boyut ve cinsten market poşetlerinden ne kadar ihtiyacınız olduğuna dikkat etmeli ve siparişinizi buna göre vermelisiniz. Buna ek olarak poşetlerin hangi hammaddeden yapıldığına da dikkat etmelisiniz.

Dayanıklı bir hammaddeden üretilen market poşetleri ince ve kalitesiz poşetlere göre daha pahalı olacaktır. Ayrıca satın alacağınız market poşeti baskılı olduğu için bu baskının kalitesi de baskılı market poşeti fiyatı üzerinde etki sahibi olan, önemli bir faktördür.

Market Poşeti Satın Al

Market poşetleri kaliteli malzemeden üretilir ve dayanıklıdır. Çabuk kopmazlar ve üzerindeki baskı uzun süre canlılığını korur. Market poşeti baskılı müşterinin isteğine göre küçük, orta veya büyük boy olarak üretilebilirler.

Ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Marketlerin tercih ettiği bir diğer model olan hışır poşetler de oldukça dayanıklı ve kalitelidir.

Hışır poşetlerin özelliği hafif olmalarıdır. İnce bir yapısı vardır ve ürünlere göre kullanımı tercih edilebilir. Manavlar için sebze satımında en çok hışır poşetler kullanılır. Hışır poşetler rulo şeklinde üretilir ve müşteri ihtiyacı olduğundan bu rulodan çekerek koparır. Bir ruloda dilediğiniz kadar hışır poşet olabilir.

Market Poşeti Toptan

Market poşetleri uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler olduğu için büyük market zincirlerinden küçük marketlere kadar karşımıza çıkarlar. Hışır poşet tercih eden firmalar genellikle pratik bir ürün olduğu için baskısız satın alırlar fakat eğer isterseniz her market poşetine baskı yapılabilir.

Kaliteli üretim market poşetleri yalnızca bir kere değil birden fazla kez kullanılabilir. Geri dönüşüme uygundurlar fakat eğer doğaya atılırlarsa çabuk çözülme özelliğine sahiptirler. Doğa dostu olan yeni nesil market poşetleri insan sağlığına uygun ürünlerdir ve hijyenik koşullara uygun olarak üretilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir