Karton bardak baskı birbirinden modern desenleri ve baskılı modelleriyle iş dünyasında en çok kullanılan ürünlerden biridir. Tanıtım amaçlı kullanılabilecekleri gibi ofis ortamında sıcak ve soğuk içeceklerin tüketimi için de kullanılırlar.

Kalabalık ofislerde cam bardaklar fazla yer kaplar ve kullandıktan sonra temizliği de zordur. Karton bardak baskı tek kullanımlık özelliği ile hem pratik kullanım sağlar hem de temizlik yüzünden zaman kaybını önlemiş olur.

Logo baskılı modelleri ile firmaların tanıtım ve reklam amaçlarına da hizmet eder. Karton bardak baskı modelleri kaliteli mukavvadan imal edilir ve toptan satışı da vardır. Toptan satış fiyatları birim üzerinden belirlenir. Satın aldıktan sonra tasarım üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

Karton Bardak Fiyatları

Karton bardak, üretilirken kullanılan tüm malzemeler organiktir. Bu sebeple sıcak içecekler için kullanmak oldukça sağlıklıdır. Karton bardak baskı fiyatları bardakların boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Boyutları şu şekilde sıralanır:

  • 4 oz 112 gram
  • 5 oz 140 gram
  • 7 oz 200 gram
  • 8 oz 225 gram
  • 9 oz 250 gram
  • 12 oz 340 gram
  • 16 oz 480 gram

Tüm ölçüler kullanım alanlarına göre uyum gösterirler. Karton bardak baskı modelleri gıda zincirlerinde ya da son zamanlarda moda olan kahve zincirlerinde kullanılır. İsteğe göre sıcak içeceklere karşı koruma sağlayan Double Wall bardak modelleri vardır. Karton bardak baskı geri dönüşüme uygun ve doğa dostu ürünlerdir.

Karton Bardak Üretimi

Özel üretim karton bardak baskı makinelerde seri üretilir. Öncelikle bilgisayar programı ile tasarımı gerçekleştirilir. Eğer karton bardak siparişi vermek istiyorsanız sipariş verdikten sonra online tasarım hizmeti sayesinde kendi tasarımınızı kendiniz yapabilirsiniz. Karton bardaklar maliyeti düşük kaliteli ürünlerdir. Kalın mukavvadan üretildikleri için kullanım sırasında yırtılma gibi durumlar asla yaşanmaz.

Özel günleriniz için de baskılı modellerden sipariş verebilirsiniz. Karton bardak baskı hedef kitleye direkt ulaşım açısından işlevsel ürünlerdir. Firma logo ve bilgileriniz üzerinde olduğunda her kişiye ayrı ayrı reklamınızı yapmış olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir