Karton bardak kapaklı modeller self servis hizmet yöntemi için kullanılırlar ve günümüzde özellikle hafta içi mesai saatlerinde insanların acelesi olduğu için kapaklı karton bardaklar oldukça işlevsel olurlar. Karton bardakların kullanımı pratiktir ve kapaklı modelleri sayesinde içeceğinizi aldıktan sonra hem yürüyüş yapıp hem de tüketebilirsiniz.

İçeceklerinizi aldıktan sonra aldığınız yerde tüketme zorunluluğu olmaması kullanıcı deneyimini olumlu anlamda etkiler. Karton bardakların içerisindeki sıvı içeceği koruma amaçlı kullanılan kapaklar sıvının tadında asla değişiklik yapmaz ve kokuya sebep olmazlar.

Karton bardağın içerisindeki sıvı içeceği dış etkenlerden korurlar. Yürürken dökülme gibi durumların gibi yaşanmasını engellerler. Sıcak içecekler için kapaklı karton bardaklar içeceğin ısısını muhafaza ederler.

Karton Bardak İmalatı

Karton bardaklar soğuk ve sıcak içeceklerin tüketilmesi için tasarlanmış pratik ürünlerdir. Sıcak içecek tüketileceği zaman kapaklı modelleri ile kısa sürede içeceğin ısısını kaybetmesini engellerler. İsteğe göre farklı boyutlarda karton kapak üretimi yapılabilir:

  • 4 oz karton bardak
  • 7 oz karton bardak
  • 12 oz karton bardak
  • 16 oz karton bardak

Kullanacağınız alana göre karton bardak kapaklı modelleri 16 oza yani 300 ml ölçüsüne kadar büyüyebilirler. Kış aylarında kapaklı karton bardağınızla içeceğinizi alıp yağmurun içeceğinize karışmayacağından emin olarak arkadaşlarınız yürüyebilirsiniz.

Maliyeti uygun olduğu için işletmeler tarafından da karton bardaklar oldukça çok tercih edilir. Firmalar karton bardaklar üzerine logo baskısı yaptırabilirler.

Karton Bardak Kaç Ml

Karton bardakların ölçüleri kullanmak istediğiniz alana göre değişiklik gösterebilir. Kahve zincirleri genel olarak orta, küçük ve büyük olmak üzere her boyuttan bardakları kullanırlar ve müşteri gelip kendi seçer.

Firmalar logo baskılı modeller kullandıklarında oldukça uygun maliyetlere tanıtım ve reklam yapma imkanı bulurlar. Logo baskılı modeller firmanın müşteri kazanmasını sağlar.

Renkli modeller kullandığınızda kullanılan malzemeler ısıya dayanıklı oldukları için karton bardaklar üzerinde zamanla renk solması gibi durumlar yaşanmaz. Baskısız ya da kendinden desenli birçok modeli de tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir