7 oz karton bardak 200 ml ölçüsüne denk gelir ve hem soğuk hem de sıcak içecekler için kullanılabilir. Oz ölçü birimi dünyada kabul edilen bir ölçü birimidir ve ülkemizde de kullanılır.

Orta, küçük ya da büyük boy karton bardaklar oz ölçü birimi ile ifade edilirler. İçeceklerin türüne göre farklı bardak boyları vardır. Türk kahvesi için küçük boy karton bardaklar kullanılırken klasik kahve için büyük ya da orta boy karton bardak da kullanılabilir.

Karton bardaklar tek kullanımlıktır ve bu pratikliği ile kalabalık etkinliklerde ve iş yerlerinde en çok tercih edilen ürünlerdir. Kullanıp atılan bir ürün olduğu için sonrasında temizliğe de gerek olmaz.

Karton Bardak Makinası

Karton bardaklar bilgisayar ortamında tasarlanır ve ölçülendirilirler. Üretim aşaması ise özel makinelerde gerçekleştirilir. 7 oz karton bardak siparişi vermek istediğinizde online olarak ödeme yapabilir ve daha sonra dilerseniz karton bardaklarınızın tasarımında dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Çeşitli etkinliklerde ve ofis ortamlarında karton bardakları tercih etmeniz için sebepleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Özellikle yaz ayların sıvıların tüketimi iş yerlerinde oldukça fazla olur.
  • Tek kullanımlık karton bardaklar etrafı kirletmezler ve temizlemeye gerek yoktur.
  • Karton bardaklar insan sağlığına uygun üretilmişlerdir.
  • Karton bardakların üzerine dilerseniz firma logonuzu bastırabilirsiniz.

Baskılı karton bardak modelleri firmanız için bir tanıtım aracına dönüşmüş olurlar.

Karton Bardak Fiyatları

Karton bardakların fiyatları hangi boyutta olduklarına ve kaç adet satın aldığınıza göre değişiklik gösterirler. Birim üzerinden fiyatlandırılırlar ve dilerseniz toptan sipariş verebilirsiniz.

Toptan satın alımlar firmalar için maliyet açısından daha avantajlı olurlar. Karton bardaklar geri dönüşüme uygun ürünlerdir ve çevre dostudur. Karton malzemesi dayanıklıdır ve sıcak içecekler için kullanılacak olanlarda dilerseniz çift duvar özelliği uygulanabilir.

Karton bardaklar yalnızca iş yerlerinde değil evinize misafir çağırdığınızda da kullanılabilecek modern tasarımlara sahip olan ürünlerdir. Hayatınızı kolaylaştırırlar ve dilediğiniz içeceği tadı bozulmadan güvenle servis edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir