Karton bardak toptan satın alımı fiyat olarak daha uygun seçenekler sunar. Dilediğiniz boyut ve modelde online olarak sipariş verebilirsiniz. Karton bardaklar genellikle 50 adet, 100 adet gibi paketler halinde satılır.

Seri üretim ile daha yüksek adetler de üretilebilir. Karton bardak toptan tüketimleri ofislerde, özel günlerde, gıda mağazalarında en çok kullanım alanı bulur. Baskılı modelleri sayesinde firmalar kendi şirketlerinin tanıtım ve reklam fırsatını bulur.

Karton bardaklar sağlam ve dayanıklı mukavvadan üretilir. Geri dönüşüme uygun yapıları sayesinde çevre dostudur. Karton bardak toptan ürünleri hayatımızı kolaylaştıran kaliteli ürünlerdir. Kalabalık ofislerde cam bardak kullanımı hem zor hem de sağlıksız olduğu için karton bardaklar avantajlı olur.

Karton Bardak Hacmi

Karton bardaklar farklı boyutlarda üretilirler. Ölçü birimleri dünya çapında Oz denilen ölçü birimidir ve gram üzerinden ifade edilir. Karton bardak toptan modelleri 4 oz, 5 oz, 6 oz’dan 14 oz’a kadar geniş bir ölçü skalasına sahiptir.

Kullanımı pratik olan karton bardak toptan ürünlerinin avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Doğa dostu ve insan sağlığına uygun üretilmişlerdir.
  • Fiyatları uygun tek kullanımlık ürünlerdir.
  • Özel günlerinizde kullanmak için özel baskılı modeller tercih edebilirsiniz.
  • Toptan satıldıklarında iç içe geçmiş olarak saklanırlar ve çok yer kaplamazlar.

Modern desenler ile her ortama uyumlu olan karton bardak toptan satın alımlarda ekonomik bir üründür.

Karton Bardak Firmaları

Ülkemizde ambalaj sektörü oldukça gelişmiştir ve pek çok firma vardır. Karton bardak toptan ürün satın almak istediğinizde dikkat etmeniz gereken husus en uygun fiyata kaliteli ürün almaktır.

Yılların tecrübesine sahip İstpack ile çalıştığınızda kendi tasarımınızı da kendiniz yapabilirsiniz. Karton bardak toptan siparişlerinizde ödeme yaptıktan sonra model üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

1000’li set modellere kadar üretim yapılabilen karton bardaklar sıcak ve soğuk içecekler için uygundur. Sıcak içecekler için koruyucu, kapaklı modelleri de mevcuttur. Kendinden desenli ya da özel baskılı üretilebilirler.

Daha fazla detay için -> https://ambalaj365.com/urun/karton-bardak/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir