Baskılı kutu ambalaj fiyatları sipariş etmek istediğiniz ambalajın kâğıt çeşidinden adet sayısına kadar değişiklik gösterebilir. Genellikle birim üzerinden fiyatlandırılır. Belirli bir sayıda sipariş edilebileceği gibi toptan da sipariş edilebilir.

Firmanızın kurumsal bir kimlik kazanması ve daha geniş bir tanıtım alanı bulabilmesi için baskılı kutular oldukça işlevseldir. Baskılı kutu ambalaj fiyatları farklı modellere göre de değişiklik gösterebilir. Bu modelleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Karton baskılı kutu
  • Kraft kutu
  • Hediyelik eşya kutusu
  • Promosyon ürün kutusu
  • Tekstil ürünleri kutusu
  • Çikolata kutuları
  • Kozmetik kutuları
  • Çanta kutuları

Pek çok farklı model ve tasarım arasından dilerseniz İstpack sitesine giriş yaparak online tasarım da yapabilirsiniz. Baskılı kutu ambalaj fiyatları tasarım, üretim ve teslim dahil bir bütünü kapsar.

Baskılı Kutu Yaptırma

Firmanızı en iyi şekilde tanıtacak bir ürün olan baskılı kutu ambalaj fiyatları uzun vadede düşünüldüğünde oldukça ekonomiktir. Bir kere toptan sipariş verdiğinizde uzun süre kullanabilirsiniz.

Örneğin bir giyim mağazasına sahipseniz ve özel tasarım logo baskılı kutu siparişi verdiğinizde ürünler en kısa sürede elinize ulaşır. Baskılı kutu ambalaj fiyatları dolayısıyla yaptığınız harcama ürün sayesinde ulaşacağınız yeni müşteriler ile size kazanç olarak geri döner.

Mağazanızdan logo baskılı kutunuzla çıkan bir müşteri evine gidene kadar ücretsiz olarak sizin reklamınızı yapmış olur. Baskılı kutu ambalaj fiyatları sonrasındaki getirisi düşünüldüğünde oldukça makul bir giderdir.

Baskılı Kutu İmalatı

Yaptırmak istediğiniz ambalaj kutular sizin beğeninize göre tasarlanır. Türkiye’de ilk kez İstpack’ın başlattığı online tasarım hizmeti sayesinde kendi ambalaj kutunuzu a’dan z’ye kendiniz tasarlayabilirsiniz. Baskılı kutu ambalaj fiyatları yapılan tasarım ve özelliklere göre farklılık gösterir.

Dilerseniz kutuların üzerine görsel baskı da uygulayabilir, firma adresi gibi bilgileri de ekleyebilirsiniz. Kağıt çeşidine, kağıdın parlak mı yoksa mat mı olacağına siz karar verirsiniz. Baskılı kutu ambalaj fiyatları oldukça uygun seçeneklere sahiptir.

Üretim hızlı ve seri gerçekleşir ve farklı renkler de kullanılabilir.

Karton kutu modellerimizi görüntülemek için -> https://ambalaj365.com/urun-kategori/karton-kutular/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir