Karton çanta toptan satışları özellikle firmalar tarafından reklam ve tanıtım amacıyla kullanılan ürünlerdir. Uygun fiyatlarıyla üretici, imalatçı gibi her sektörde kullanılabilirler. Karton çantalar baskılı ya da baskısız modelleri ile tercih edilebilirler.

Mağaza zincirleri kaliteli ve dayanıklı yapısı sayesinde karton çanta toptan alımı yaparlar. Karton çantaların bir diğer avantajı da iki tarafına da baskı yapılabilmesidir. Modelleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • El geçmeli karton çantalar
 • İpli karton çantalar
 • Yumuşak saplı karton çantalar
 • Sapsız karton çantalar

Toptan sipariş vermek istediğinizde ödemeyi yaptıktan sonra tasarım üzerinde dilediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. Karton çanta toptan satış fiyatları tek tek satın alınan modellere göre daha avantajlıdır.

Karton Çanta Ölçüleri

Farklı model ve ölçülerde üretilen karton çanta toptan satışları firmalara ve kişilere özel tasarımlara sahiptir. Müşterileriniz için profesyonel bir şekilde hazırlanan ürünlerin üzerinde firma logosu, adres, telefon numarası bilgileri baskı olarak uygulanabilir.

Bir müşteri ürününüzü aldığında üzerinde logonuzun olduğu bir karton çantayla evine dönene kadar firmanızın reklamını yapmış olur. Karton çanta toptan kaliteli malzemesi ile firma markanızın da profesyonelliğini ortaya koyar.

Günümüzde bir ürünün kaliteli üretimi nasıl önemliyse insanlara en iyi şekilde tanıtmak da önemlidir. Karton çanta toptan üretimi ile istediğiniz kalitede ürünleri uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Promosyon ürünleri olarak da karton çantalar en uygun tasarımlara sahiptir.

Karton Çanta Boyutları

Standart ölçülerin yanı sıra karton çanta toptan üretimi müşterinin isteğine özel boyutlarda da üretilebilir. İlk önce bilgisayar ortamında tasarlanan modeller daha sonra özel makinelerde üretilir.

Pazarlama sektöründe de oldukça fazla tercih edilen karton çanta toptan ürünleri özel günler için de kullanılır. Örneğin doğum günleri için özel küçük boyutlu karton çantalar yaptırabilirsiniz.

Baby shower gibi partiler için muhteşem desenli karton çantaları sevdiklerinize küçük hatıra hediyeler vermek için kullanabilirsiniz. Uzun süre dayanıklı olduğu için sevdikleriniz bu çantaları yıllarca saklayabilir.

Karton çanta toptan siparişlerinizde ihtiyacınız olan gramaja göre ürünler hazırlanır. Karton çantalar genellikle 155 gram ile 250 gram arasında gramaja sahip olurlar. Müşterinin isteğine göre aşağıdaki kağıt çeşitleri kullanılabilir:

 • Amerikan Bristol
 • Esmer Kraft
 • Kuşe
 • Lux Triplex
 • Birinci Hamur
 • Normprint
 • Exprint

Karton çantaların firmalar için en büyük avantajı iki yüzeyine de baskı uygulanabilmesidir. Firma logonuzu ve bilgilerinizi ofset baskı yöntemi ile tasarıma ekleyebilirsiniz.

Tasarım aşaması bilgisayarlarda gerçekleştirilir ve üretim makinelerde yapılır. Kozmetik, gıda, zücaciye, tekstil, fuar ve tanıtım gibi birçok farklı sektörde karton çantalar oldukça işlevsel ürünlerdir. Kaliteli baskı ve sağlam malzeme ile oldukça şık görünüşlü ürünlerdir.

Karton Çanta Fiyatları

Karton çantaların fiyatları seçtiğiniz kağıdın türüne, gramajına ve boyutuna göre farklılık gösterir. Karton çanta fiyatları adet üzerinden belirlenir ve toptan sipariş verilebilirler. Karton çanta toptan sipariş verdiğiniz zaman fiyatlar daha uyguna gelir.

Baskılı karton çantalar sayesinde firma tanıtımınızı her alanda gerçekleştirebilirsiniz. Bir kişi ürününüzü karton çantası ile taşıdığında logo baskısı sayesinde yol boyunca firmanızın reklamını yapmış olur.

Sipariş verirken özel olarak istediğiniz bir tasarım varsa istekleriniz dikkate alınarak ürün hazırlanır. Eğer aklınızda herhangi bir tasarım yoksa birçok farklı ve şık tasarım örneklerine göz atabilirsiniz.

İsteğe göre esmer ya da beyaz yüzeyli kağıtlar kullanılabilir. Üzerine uygulanacak baskı müşterinin isteği doğrultusunda belirlenir.

Karton Çanta Yapımı

Karton çanta siparişi vereceğiniz zaman öncelikle tasarım üzerinde çalışılır ve size bir adet örnek bitmiş karton çanta tasarımı gösterilir. Müşteri gösterilen tasarımı onaylarsa üretim aşamasına geçilir.

Üretime geçmeden önce tasarım üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz ve bu değişiklikler fiyatı etkilemez. Yalnızca aynı modelin farklı rengini isterseniz bu fiyatta farklılık oluşturur.

Karton çanta toptan sipariş vermeden önce tasarım üzerinde dilediğiniz değişikliği online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Karton çantalar birçok farklı model ile her firmanın isteklerine cevap verebilen ürünlerdir. Pencereli, el geçmeli veya delikli olmak üzere farklı tasarım modelleri vardır. Kurdele veya kuş gözü gibi farklı ek aksesuar da kullanabilirsiniz.

Karton çanta/poşet modellerimizi görüntülemek için -> https://ambalaj365.com/urun/karton-poset/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir