Mekik kutu model ve fiyatları en uygun seçeneklerle İstpack web sitesinden incelenebilir ve online olarak sipariş verilebilir.

Mekik kutular şık tasarımlarıyla hediye saklamak ya da özel eşyalarınızı saklamak için kullanılabilirler. Farklı boyutlarıyla kolayca saklanabilecek kutulardır. Fazla yer kaplamaması en büyük avantajlarından biridir. Mekik kutu model ve fiyatları özel tasarımlar ile kişiye özgü üretilebilirler. Siteden sipariş verdiğinizde ve ödemeyi yaptığınızda istediğiniz tasarımı online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyatlar tasarıma göre değişmezler. Mekik kutu model ve fiyatları tercih ettiğiniz renk sayısına göre farklılık gösterebilir. Farklı çeşitleriyle uygun bütçeli modeller ile sevdiklerinizi sevindirebilir ve fazla maliyet harcaması yapmamış olursunuz.

Mekik Karton Kutu

Karton kutular pek çok kullanım alanıyla hayatımızda önemli bir yer kaplarlar. Mekik kutu model ve fiyatları kullanım alanlarına göre şu seçeneklere sahiptir:

  • Hediyelik eşya kutusu
  • Giyim sektörü
  • Gıda sektörü
  • Fuar ve tanıtım organizasyonları
  • Özel günler için özel tasarımlar

Mekik kutular karton, mukavva malzemeden yapılır. Dayanıklı ve birkaç defa kullanılabilecek ürünlerdir. Mekik kutu model ve fiyatları için müşteri temsilcileri ile görüşerek bilgi alabilirsiniz. Tasarım aşamasında dilerseniz size örnekler sunabilirler.

Teknoloji geliştikçe mekik kutu model ve fiyatları da çeşitlenmiştir ve firmaların ya da kişilerin isteğine göre üzerine baskılı modeller son yıllarda oldukça popüler olmuştur. Firma logosu, bilgileri ve dilediğiniz yazı ve görseller kutuların üzerine uygulanabilir.

Mekik Kutu İmalatı

Mekik kutu model ve fiyatları sipariş edilen adete bağlı olarak seri üretim olarak satışı gerçekleştirir. Baskılı ya da baskısız model seçenekleri mevcuttur.

Firmalar baskılı modeller ile marka oluşumu esnasında reklam aracı olarak mekik kutuları kullanabilirler. Mekik kutu model ve fiyatları birim üzerinden hesaplanır ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için üretilirler. Toptan sipariş verdiğinizde birçok avantajdan da faydalanabilirsiniz.

Müşteri temsilcisi ile görüştüğünüzde nasıl bir tasarım istediğinizi anlatırsanız süreç sizin istediğiniz şekilde devam edecektir.

Mekik kutu modellerimiz ile ilgili bilgi almak için -> https://ambalaj365.com/urun/mekik-kutusu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir