Firmamız İstpack en uygun fiyat politikaları ile karton poşet imalatı hizmeti vermektedir. İnternet sitemiz üzerinden, istenilen kriterler tercih edilerek hızlı ve kolay sipariş oluşturulabilir.

Her alanda kullanıma uygun, farklı formlarda, farklı sertliklerde ve farklı yoğunluklarda karton poşetler, uzun süreli kullanım için uygundur ve çevre dostudur.

Geri dönüştürülebilir malzeme ile üretilen karton poşetler, üzerlerine uygulanan baskı sayesinde, reklam ve tanıtım aracı olarak kullanılabilir.

Sizler de İstpack internet sitesi üzerinden bizim ile iletişime geçerek karton poşet imalatı konusunda alanında deneyimli personellerimiz aracılığı ile size en uygun karton poşet alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Karton Poşet Üreticileri

Piyasada bulunan diğer karton çanta üreticilerine göre çok daha uygun fiyat sağlayan firmamız, karton poşet imalatı sırasında en kaliteli malzeme kullanımı yapmaktadır.

Karton poşet imalatı konusunda öne çıkan avantajlar şu şekilde listelenebilir;

  • Karton poşetler kaliteli kağıttan üretilir,
  • Karton poşetlerin tabanı kalın olur, bu sayede ağır ve sivri ürünler tabanda deformasyon oluşturmaz,
  • Üzerlerine tek renk veya dört renk baskı uygulanabilir,
  • Baskı uygulaması sayesinde reklam ve tanıtım aracı görevi görürler,
  • İçerisine konulacak farklı ürünlere göre yoğunluk, kalınlık ve dayanıklılık seçenekleri mevcuttur,
  • Karton poşet imalatı hızlı teslimat seçenekleri ile yapılır,

Karton poşet, bir diğer adı ile karton çanta olarak da bilinir.

Karton Poşet Yapan Firmalar

Karton çanta yapan firmalar arasında firmamız İstpack, en kaliteli malzemeler ile en uygun fiyat sunmaktadır. Karton poşet imalatı aşamasında alanında profesyonel ekibine tam güven besleyen firmamız, müşterilerinin istekleri doğrultusunda istenilen her ölçüde ve formda karton çanta üretimi yapmaktadır.

Karton poşet imalatı aşamalarından en önemlisi, poşet üzerine uygulanacak baskının tasarım aşamasıdır. Bu tasarım aşamasında, ilgili görsel vektör formatında tasarımcılar tarafından hazırlanır. Hazırlanan görselin kalıbı çıkartılarak baskıya gönderilir ve poşet üzerine transfer edilir.

Karton poşet imalatı tamamlandığında, en kısa süre içerisinde sipariş teslim edilir. Teslim edilen karton poşetler uzun süre kullanım için uygundur. Saklanabilir ve tekrar tekrar kullanılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir